Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
154 840 zł
Umowa zawarta
13 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 25 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 154 840 zł – 174 593 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Warunki płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz dzieci do Szkoły podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku oraz dzieci do Przedszkola publicznego „Słoneczko” w Raciążku w roku szkolnym 2026/2027.

Zamawiający Gmina Raciążek (Raciążek, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz dzieci do Szkoły podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Raciążku oraz dzieci…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe NAFTEX Sp.j. Wartość umowy: 154 840 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina RaciążekRaciążek, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 14 sierpnia 2026
Wartość umowy
154 840 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe NAFTEX Sp.j. (Bytoń), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 154 839,60 zł (umowę zawarto 13 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 154 839,60 zł do 174 592,80 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 25 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail