Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe WOMAX Marek Wosztyl

Wartość umowy
1 749 900 zł
Umowa zawarta
13 sierpnia 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 749 900 zł – 3 737 595 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zagospodarowania terenu rekreacyjnego w miejscowości Komorów-Wieś

Zamawiający Gmina Michałowice (Reguły, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zagospodarowania terenu rekreacyjnego w miejscowości Komorów-Wieś”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe WOMAX Bartłomiej Wosztyl. Wartość umowy: 1 749 900 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina MichałowiceReguły, Mazowieckie (powiat Pruszkowski →)opublikowano 14 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 749 900 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe WOMAX Bartłomiej Wosztyl (Radom), wspólnie z: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe WOMAX Marek Wosztyl.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 749 900,00 zł (umowę zawarto 13 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 749 900,00 zł do 3 737 595,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail