Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

REMONT WYBRANYCH POMIESZCZEŃ WYDZIAŁU GEODEZJI STAROSTWA POWIATOWEGO W BĘDZINIE

Zamawiający Powiat Będziński (Będzin, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „REMONT WYBRANYCH POMIESZCZEŃ WYDZIAŁU GEODEZJI STAROSTWA POWIATOWEGO W BĘDZINIE”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat BędzińskiBędzin, Śląskie (powiat Będziński →)opublikowano 14 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 551 722 zł
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIAT BĘDZIŃSKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276254940

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Jana Sączewskiego 6

1.4.2.)Miejscowość

Będzin

1.4.3.)Kod pocztowy

42-500

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22B - Sosnowiecki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@powiat.bedzin.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.powiat.bedzin.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2abcc1b0-d70a-4007-b192-306c61efe622

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00392834

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-14

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00125428

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

REMONT WYBRANYCH POMIESZCZEŃ WYDZIAŁU GEODEZJI
STAROSTWA POWIATOWEGO W BĘDZINIE

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Remont wybranych pomieszczeń Wydziału Geodezji Starostwa Powiatowego w Będzinie”. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót remontowo-budowlanych pomieszczeń biurowych obejmujących prace ogólnobudowlane, instalacyjne i wykończeniowe, w celu odnowienia i dostosowania pomieszczeń do aktualnych standardów użytkowych i estetycznych.
Roboty będą wykonywane w budynku Urzędu Starostwa Powiatowego w Będzinie przy ul. Krasickiego 17, na II piętrze w godzinach pracy Urzędu. Pokoje oznaczone są numerami 223, 225, 224, 205, 204.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
- projekt wykonawczy - Załącznik nr 6 do SWZ – z wyłączeniem pkt 3.5,
- przedmiar robót – Załącznik nr 7 – z wyłączeniem pozycji 2.3.5, 3.3.5, 3.3.6, 5.3.5,
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - Załącznik nr 8 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

2 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

AMTC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

523665507

4.3.4.)Miejscowość

Kraków

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

252586,17 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00221776/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Nie

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

0 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Nie

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Umowa została wykonana nienależycie. Wykonawca nie wywiązywał się z warunków umowy. Skuteczne odstąpienie od umowy dn. 13.07.2026r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Będziński prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Będzin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.