Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Usuwanie wyrobów zawierających azbest z gospodarstw rolnych z terenu Gminy Władysławów w 2026 r.”

Zamawiający Gmina Władysławów (Władysławów, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z gospodarstw rolnych z terenu Gminy Władysławów w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina WładysławówWładysławów, Wielkopolskieopublikowano 14 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Władysławów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 311019585

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek

1.4.2.)Miejscowość

Władysławów

1.4.3.)Kod pocztowy

62-710

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.4.7.)Numer telefonu

632804651

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@wladyslawow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wladyslawow.bip.net.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-15636fc3-26e2-4027-9a57-4a75511f5644

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00392492

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-14

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00224047

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

„Usuwanie wyrobów zawierających azbest z gospodarstw rolnych z terenu Gminy Władysławów w 2026 r.”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi w zakresie zbierania, transportu
i unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest w ramach zadania pn. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z gospodarstw rolnych z terenu Gminy Władysławów w 2026 r.”
obejmującej w szczególności następujące czynności:
1) Odbiór przez Wykonawcę wyrobów zawierających azbest składowanych na nieruchomościach stanowiących własność osób trzecich, położonych na terenie Gminy Władysławów, wskazanych przez Zamawiającego, obejmujący: zbierania, transportu i unieszkodliwiania odpadów zawierających azbest.
2) Przekazanie wyrobów zawierających azbest do unieszkodliwiania podmiotom gospodarczym posiadającym zezwolenie na prowadzenie działalności w zakresie unieszkodliwienia wyrobów zawierających azbest.
Szczegółowy zakres robót został wyszczególniony w załączniku do SWZ - OPZ – Opisie Przedmiotu Zamówienia.

3.9.)Główny kod CPV

90650000-8 - Usługi usuwania azbestu

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-17

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2026-06-17 do 2026-09-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ŁGW Rembud Agnieszka Dziąg

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7292558898

4.3.3.)Ulica

Sąsiedzka 60/1

4.3.4.)Miejscowość

Łódź

4.3.5.)Kod pocztowy

93-330

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

263088,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00294430/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-21

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

73302,89 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Władysławów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Władysławów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90650000-8 (Usługi usuwania azbestu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.