Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
5 251 153 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1REMONTY CZĄSTKOWE NAWIERZCHNI DRÓG WOJEWÓDZKICH Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA. Przedmiot zamówienia został podzielony na części – 4 zadania: ZADANIE nr 1 – obejmuje teren działania Rejon Dróg Jelenia Góra ZADANIE nr 2 – obejmuje teren działania
    Wartość umowy
    976 411 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2REMONTY CZĄSTKOWE NAWIERZCHNI DRÓG WOJEWÓDZKICH Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA. Przedmiot zamówienia został podzielony na części – 4 zadania: ZADANIE nr 1 – obejmuje teren działania Rejon Dróg Jelenia Góra ZADANIE nr 2 – obejmuje teren działania
    DROGSYSTEM Krzysztof Rogalski· Polanica Zdrój
    Wartość umowy
    1 573 650 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3REMONTY CZĄSTKOWE NAWIERZCHNI DRÓG WOJEWÓDZKICH Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA. Przedmiot zamówienia został podzielony na części – 4 zadania: ZADANIE nr 1 – obejmuje teren działania Rejon Dróg Jelenia Góra ZADANIE nr 2 – obejmuje teren działania
    DROGSYSTEM Krzysztof Rogalski· Polanica Zdrój
    Wartość umowy
    1 516 037 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4REMONTY CZĄSTKOWE NAWIERZCHNI DRÓG WOJEWÓDZKICH Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA. Przedmiot zamówienia został podzielony na części – 4 zadania: ZADANIE nr 1 – obejmuje teren działania Rejon Dróg Jelenia Góra ZADANIE nr 2 – obejmuje teren działania
    Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.· Głogów
    Wartość umowy
    1 185 056 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
18 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%OKRES GWARANCJI40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

REMONTY CZĄSTKOWE NAWIERZCHNI DRÓG WOJEWÓDZKICH Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA.

Zamawiający Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „REMONTY CZĄSTKOWE NAWIERZCHNI DRÓG WOJEWÓDZKICH Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 5 251 153 zł. Złożono 18 ofert.

Zamawiający: Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we WrocławiuWrocław, Dolnośląskieopublikowano 13 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
5 251 153 zł
Liczba ofert
18 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BOROWCZYK JOANNA BOROWCZYK (część 1); DROGSYSTEM Krzysztof Rogalski (części 2, 3); Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 5 251 152,90 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 18 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001255179

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Krakowska 28

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-425

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@dsdik.wroc.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://dsdik.wroc.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5fcb21ce-5c11-4952-a595-23fc0a1f7191

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


zarząd drogowy

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

REMONTY CZĄSTKOWE NAWIERZCHNI DRÓG WOJEWÓDZKICH
Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5fcb21ce-5c11-4952-a595-23fc0a1f7191

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00391975

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00126979/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.14 Remonty cząstkowe nawierzchni dróg wojewódzkich z podziałem na zadania

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00223647

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

NI.2720.45.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

REMONTY CZĄSTKOWE NAWIERZCHNI DRÓG WOJEWÓDZKICH
Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA. Przedmiot zamówienia został podzielony na części – 4 zadania:
ZADANIE nr 1 – obejmuje teren działania Rejon Dróg Jelenia Góra
ZADANIE nr 2 – obejmuje teren działania Rejon Dróg Wałbrzych
ZADANIE nr 3 – obejmuje teren działania Rejon Dróg Wrocław
ZADANIE nr 4 – obejmuje teren działania Rejon Dróg Legnica .

4.5.3.)Główny kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.)Wartość części

1405833,42 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

REMONTY CZĄSTKOWE NAWIERZCHNI DRÓG WOJEWÓDZKICH
Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA. Przedmiot zamówienia został podzielony na części – 4 zadania:
ZADANIE nr 1 – obejmuje teren działania Rejon Dróg Jelenia Góra
ZADANIE nr 2 – obejmuje teren działania Rejon Dróg Wałbrzych
ZADANIE nr 3 – obejmuje teren działania Rejon Dróg Wrocław
ZADANIE nr 4 – obejmuje teren działania Rejon Dróg Legnica .

4.5.3.)Główny kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.)Wartość części

1909972,29 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

REMONTY CZĄSTKOWE NAWIERZCHNI DRÓG WOJEWÓDZKICH
Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA. Przedmiot zamówienia został podzielony na części – 4 zadania:
ZADANIE nr 1 – obejmuje teren działania Rejon Dróg Jelenia Góra
ZADANIE nr 2 – obejmuje teren działania Rejon Dróg Wałbrzych
ZADANIE nr 3 – obejmuje teren działania Rejon Dróg Wrocław
ZADANIE nr 4 – obejmuje teren działania Rejon Dróg Legnica .

4.5.3.)Główny kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.)Wartość części

1911905,85 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

REMONTY CZĄSTKOWE NAWIERZCHNI DRÓG WOJEWÓDZKICH
Z PODZIAŁEM NA 4 ZADANIA. Przedmiot zamówienia został podzielony na części – 4 zadania:
ZADANIE nr 1 – obejmuje teren działania Rejon Dróg Jelenia Góra
ZADANIE nr 2 – obejmuje teren działania Rejon Dróg Wałbrzych
ZADANIE nr 3 – obejmuje teren działania Rejon Dróg Wrocław
ZADANIE nr 4 – obejmuje teren działania Rejon Dróg Legnica .

4.5.3.)Główny kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.)Wartość części

1916487,6 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

976410,90 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1349925,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

976410,90 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BOROWCZYK JOANNA BOROWCZYK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 390445613

7.3.3)Ulica

Biedrzychowa 6a

7.3.4)Miejscowość

Polkowice

7.3.5)Kod pocztowy

59-101

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

976410,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-23

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1573649,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2855445,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1573649,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DROGSYSTEM Krzysztof Rogalski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 368524436

7.3.3)Ulica

al.1000-lecia 6/25

7.3.4)Miejscowość

Polanica Zdrój

7.3.5)Kod pocztowy

57-320

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

SERAFIŃSKI ROADS Sp. z o.o.
REMONT NAWIERZCHNI
BITUMICZNYCH MASĄ NA GORĄCO

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1573649,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-30

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1516036,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2062033,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1516036,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DROGSYSTEM Krzysztof Rogalski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 368524436

7.3.3)Ulica

al.1000-lecia 6/25

7.3.4)Miejscowość

Polanica Zdrój

7.3.5)Kod pocztowy

57-321

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

SERAFIŃSKI ROADS Sp. z o.o.
REMONT NAWIERZCHNI
BITUMICZNYCH MASĄ NA GORĄCO

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1516036,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-30

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1185055,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2578695,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1185055,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 390768960

7.3.3)Ulica

Mickiewicza 63

7.3.4)Miejscowość

Głogów

7.3.5)Kod pocztowy

67-200

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1185055,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-18

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
549 477 zł
Próbka: 84 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 535 zł1 739 058 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 433 523 zł
Źródło próbki
CPV 45233142· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
305 535 zł
Mediana
549 477 zł
Górny kwartyl
1 739 058 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 5 251 153 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233142-6 (Roboty w zakresie naprawy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE BOROWCZYK JOANNA BOROWCZYK (Polkowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.