ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usługa najmu i serwisowania kontenerów prysznicowych z umywalkami, toalet WC oraz kontenera sanitarnego WC

Zamawiający 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Zegrze, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Usługa najmu i serwisowania kontenerów prysznicowych z umywalkami, toalet WC oraz…”. Termin składania ofert minął 21 sierpnia 2026, 08:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 26 Wojskowy Oddział GospodarczyZegrze, Mazowieckie (powiat Legionowski →)opublikowano 13 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 821 951 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
21 sierpnia 2026, 08:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Czas przystąpienia do usunięcia awarii przez Wykonawcę od zgłoszenia Zamawiającego40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    13 sierpnia 2026

    Termin ofert: 21 sierpnia 2026 08:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest usługa najmu i serwisowania kontenerów prysznicowych z umywalkami, toalet WC oraz kontenera sanitarnego WC na potrzeby 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego.

  • 2

    WarunkiWarunki udziału są opisane w Rozdziale VII SWZ, a zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania, jeśli środki publiczne nie zostaną przyznane.

  • 3

    KryteriaKryteria oceny obejmują cenę z wagą 60 oraz czas przystąpienia do usunięcia awarii przez Wykonawcę od zgłoszenia Zamawiającego z wagą 40.

  • 4

    ZakresŚwiadczenie jest realizowane bez podziału na części w okresie od 2026-09-01 do 2026-12-31.

  • 5

    WarunkiZamawiający nie wymaga wadium ani zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

Kontekst Atlasu

  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 3 orzeczenia z postępowaniami tego zamawiającego; w 1 sprawie odwołanie uwzględniono, a w 1 oddalono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

26 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 142917040

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Juzistek 2

1.5.2.)Miejscowość

Zegrze

1.5.3.)Kod pocztowy

05-131

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

jw4809.zp@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.26wog.wp.mil.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający

Jednostka wojskowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa najmu i serwisowania kontenerów prysznicowych z umywalkami, toalet WC oraz kontenera sanitarnego WC

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a81e2ece-77a5-4ad9-b7e9-f29835c4e5a1

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00391059

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00135402/18/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.16 Usługa najmu i serwisowania kontenerów prysznicowych z umywalkami, toalet WC oraz kontenera sanitarnego WC

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1358407

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1358407

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Opis zawiera Rozdział X SWZ

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZP/98/2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Opis zawiera Rozdział III SWZ

4.2.6.)Główny kod CPV

45215500-2 - Toalety publiczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2026-09-01 do 2026-12-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Czas przystąpienia do usunięcia awarii przez Wykonawcę od zgłoszenia Zamawiającego

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Opis zawiera Rozdział VII SWZ

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Opis zawiera Rozdział V SWZ

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-08-21 08:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1358407

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-08-21 08:05

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-09-19

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45215500-2Toalety publiczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 821 951 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
170 435 zł3 403 728 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 233 292 zł
Źródło próbki
CPV 45215· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
170 435 zł
Mediana
1 821 951 zł
Górny kwartyl
3 403 728 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 21.08.2026, 08:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
26 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zegrze.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45215500-2 (Toalety publiczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.