Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Synektik S.A.· Warszawa
Wartość umowy
128 228 zł
Umowa zawarta
13 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 7 sierpnia 2026 do 7 sierpnia 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZP/TP/2026/43-wstrzykiwacz jednorazówka

Zamawiający Specjalistyczne Centrum Medyczne im. św. Jana Pawła II Spółka Akcyjna (Polanica-Zdrój, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „ZP/TP/2026/43-wstrzykiwacz jednorazówka”, wybierając ofertę wykonawcy Synektik S.A. Wartość umowy: 128 228 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
128 228 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Synektik S.A. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 128 228,40 zł (umowę zawarto 13 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 7 sierpnia 2026 r. do 7 sierpnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail