Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
PRO DESIGN SP. Z O.O.· Olsztynmikrofirma
Wartość umowy
355 000 zł
Umowa zawarta
4 sierpnia 2026
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 355 000 zł – 485 257 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont wygrodzenia ochronnego w Oddziale Zewnętrznym w Olsztynie Aresztu Śledczego w Olsztynie

Zamawiający Areszt Śledczy w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont wygrodzenia ochronnego w Oddziale Zewnętrznym w Olsztynie Aresztu Śledczego w…”, wybierając ofertę wykonawcy PRO DESIGN SP. Z O.O. Wartość umowy: 355 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Areszt Śledczy w OlsztynieOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 13 sierpnia 2026
Wartość umowy
355 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 lipca 2026

    Termin ofert: 23 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRO DESIGN SP. Z O.O. (Olsztyn), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 355 000,00 zł (umowę zawarto 4 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 355 000,00 zł do 485 256,87 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Areszt Śledczy w Olsztynie

1.3.)Oddział zamawiającego

AS Olsztyn

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000590450

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

al. Józefa Piłsudskiego 3

1.5.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.5.3.)Kod pocztowy

10-575

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

as_olsztyn@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sw.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/oisw_olsztyn

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont wygrodzenia ochronnego w Oddziale Zewnętrznym w Olsztynie Aresztu Śledczego w Olsztynie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-478bbd2c-bb19-4aaa-a43d-0c6303dbe58d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00390827

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00143583/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Remont wygrodzenia ochronnego Oddziału Zewnętrznego w Olsztynie Aresztu Śledczego w Olsztynie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00330180

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DKW.2232.3.2026.PB

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

-
demontażu istniejącego ogrodzenia

demontażu concertiny

demontażu siatki

demontażu słupków

demontażu istniejących obrzeży z betonu

demontażu ław pod obrzeża

demontażu stóp betonowych pod słupki ogrodzeniowe
-
montażu nowego ogrodzenia, wszystkie elementy ocynkowane

wykonania fundamentowania z betonu C20/25 o wym. min. 50/50cm wraz z wykonaniem izolacji przeciwwilgociowej wysokość zgodna z dokumentacją projektową

wykonania cokołu z betonu C30/37 W6, F-150. szer. 25 cm wysokość 60 cm pomiędzy słupami

montażu słupków z profilu z rury zimnogiętej prostokątnej o wym. 70x50x2 w całości ocynkowany

montażu siatki

montażu 3 furtek ocynkowanych (między słupkami furtki należy wykonać pełne fundamentowanie na betonie C20/25 z typowym zbrojeniem)

montażu concertiny

4.5.3.)Główny kod CPV

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

355000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

485256,87 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

355000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRO DESIGN SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

366782298

7.3.3)Ulica

OWOCOWA 28

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.5)Kod pocztowy

10-860

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

355000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45342000-6Wznoszenie ogrodzeń
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Areszt Śledczy w Olsztynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 355 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45342000-6 (Wznoszenie ogrodzeń). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PRO DESIGN SP. Z O.O. (Olsztyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.