ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Cyberbezpieczny Samorząd w Gminie Bedlno

Zamawiający Gmina Bedlno (Bedlno, Łódzkie) prowadził postępowanie „Cyberbezpieczny Samorząd w Gminie Bedlno”. Termin składania ofert minął 21 sierpnia 2026, 09:00. Wadium: 5000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina BedlnoBedlno, Łódzkieopublikowano 12 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 515 178 zł
Wadium
5000 zł
Termin składania ofert
21 sierpnia 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Gwarancja na macierze20%Gwarancja na serwer20%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    12 sierpnia 2026

    Termin ofert: 21 sierpnia 2026 09:00
  2. Zmiana ogłoszenia

    19 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz szkoleń w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd w Gminie Bedlno”, obejmujący 1 agregat, 1 serwer, 1 macierz, 1 UTM, 1 UPS, 1 switch, konfigurację i wdrożenie oraz szkolenie dla pracowników i administratora.

  • 2

    TerminZamówienie nie jest podzielone na części i nie dopuszcza ofert częściowych; termin realizacji wynosi 30 dni, a zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień podobnych do 30% wartości zamówienia podstawowego.

  • 3

    WarunkiWarunek doświadczenia wymaga wykazania w ostatnich 3 latach co najmniej dwóch dostaw lub usług, w ramach których dostarczono i wdrożono sprzęt związany z cyberbezpieczeństwem, w tym serwery, macierze, UTM oraz szkolenia, o wartości nie mniejszej niż 250 000,00 zł brutto każda.

  • 4

    RyzykoWadium wynosi 5 000,00 zł, zamawiający przewiduje wybór oferty z możliwością negocjacji, a w opisie postanowień umownych wskazano wymagania związane z zatrudnieniem na podstawie stosunku pracy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail