Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
84 910 zł
Umowa zawarta
14 lipca 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 84 910 zł – 151 913 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas rozpoczęcia pracy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Koszenie poboczy dróg powiatowych w roku 2026.

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Zamościu (Zamość, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Koszenie poboczy dróg powiatowych w roku 2026”, wybierając ofertę wykonawcy Piotr Litwin. Wartość umowy: 84 910 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych w ZamościuZamość, Lubelskieopublikowano 12 sierpnia 2026
Wartość umowy
84 910 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~7,0 ofert
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 czerwca 2026

    Termin ofert: 19 czerwca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Piotr Litwin (Samsonówka), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 84 909,60 zł (umowę zawarto 14 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 84 909,60 zł do 151 912,80 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail