„Zakup wyposażenia dla Oddziału Okulistycznego Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.”
Zamawiający Szpital Czerniakowski sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup wyposażenia dla Oddziału Okulistycznego Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 927 150 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
12 wpisów- Wykonanie umowy
12 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
12 sierpnia 2026
- Wykonanie umowy
12 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Szpital Czerniakowski sp. z o.o. |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 011026815 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Stępińska 19/25 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 00-739 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zp@szpitalczerniakowski.waw.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://szpitalczerniakowski.waw.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-134a8135-ea72-4ffe-a1b4-c8550eff803f |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00389171 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-12 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/S 62-216622 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Zakup wyposażenia dla Oddziału Okulistycznego Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest zakup wyposażenia dla Oddziału Okulistycznego Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Pakiet nr 11 – Laser z zestawem soczewek – 1 zest. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załącznik nr 3.2 do SWZ – Oferowane parametry techniczne. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-06-05 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 2 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | MDT sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON: 122953211 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kraków |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 157900 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/S 132-483665 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-06-25 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 157900 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.