Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Remont dróg wewnętrznych o nawierzchni z tłucznia w Gminie Majdan Królewski

Zamawiający Gmina Majdan Królewski (Majdan Królewski, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont dróg wewnętrznych o nawierzchni z tłucznia w Gminie Majdan Królewski”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA MAJDAN KRÓLEWSKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830409695

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Rynek 1 A

1.4.2.)Miejscowość

Majdan Królewski

1.4.3.)Kod pocztowy

36-110

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@majdankrolewski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://majdankrolewski.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2aeca8df-9f04-42b2-9ef4-f54b880522e3

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00388676

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-12

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00164994

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Remont dróg wewnętrznych o nawierzchni z tłucznia w Gminie Majdan Królewski

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres 1
Remont drogi wewnętrznej (transportu rolnego) na działce nr ewidencyjny 384 w Woli Rusinowskiej.

1) Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
- Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych - trasa drogi w terenie równinnym wykonanie inwentaryzacji powykonawczej - 1,110 km
- Roboty ziemne wykonywane koparkami przedsiębiernymi o poj. łyżki 0,15 m³ w gruncie kat. IV z transportem urobku samochodami wyładowczymi na odległość do 5 km, utylizacja materiałów zgodnie z ustawą o odpadach (korytowanie na głębokość 15 cm) – 582,75 m³

2) Fundamentowanie dróg
- Wykonanie warstwy mrozoochronnej gr. 15 cm z rumoszu skalnego – 3 885,00 m²
- Profilowanie i zagęszczanie podłoża wykonane mechanicznie w gruncie kat. II-IV pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni – 3 885,00 m²

3) Roboty w zakresie nawierzchni dróg
- Nawierzchnia z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0 - 0,63mm o grubości warstwy 10 cm z zamiłowaniem 5 cm – 3 885,00 m²

4) Roboty wykończeniowe
- Wykonanie poboczy obustronnych o szerokości 0,50 m z nawierzchni gruntowej – grubość warstwy po zagęszczeniu 15 cm – 1 110,00 m²
- Plantowanie skarp obustronnie (obrobienie na czysto) i korony nasypów - kat. gruntu V, pomiędzy krawędzią pobocza a granicą pasa drogowego lub skarpą rowu – 1 110,00 m²

Zakres 2
Remont odcinka drogi wewnętrznej na działce nr 135/3, 135/4, 133 i 100/8 w
Komorowie o nawierzchni z tłucznia kamiennego

a) Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
- Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych przy liniowych robotach ziemnych (drogi) w terenie równinnym wraz z inwentaryzacją geodezyjną powykonawczą – 0,650 km
- Wykonywanie części przelotowej prefabrykowanych przepustów drogowych rurowych jednootworowych, która składa się z ławy fundamentowej z kruszywa stabilizowanego cementem gr. 40 cm, rur HDPE SN8 o średnicy 60 cm (z uprzednim rozebraniem istniejącego przepustu) wraz z zasypaniem oraz umocnieniem wlotu i wylotu poprzez zastosowanie narzutu kamiennego (kamień łamany nieobrobiony o nieregularnych kształtach i o średnicy 10÷50 cm) układany na betonie C12/15 gr. 15 cm z wypełnieniem spoin zaprawą cementowo- piaskową 1:4 – 18,00 m
- Wykonywanie części przelotowej prefabrykowanych przepustów drogowych rurowych jednootworowych, która składa się z ławy fundamentowej z kruszywa stabilizowanego cementem gr. 40 cm, rur HDPE SN8 o średnicy 40 cm (z uprzednim rozebraniem istniejącego przepustu) wraz z zasypaniem oraz umocnieniem wlotu i wylotu poprzez zastosowanie narzutu kamiennego (kamień łamany nieobrobiony o nieregularnych kształtach i o średnicy 10÷50 cm) układany na betonie C12/15 gr. 15 cm z wypełnieniem spoin zaprawą cementowo- piaskową 1:4 – 60,00m
- Wykonanie wykopów mechanicznie w gruncie kat. I-IV wraz ze składowaniem, za-ładunkiem i odwozem gruntu, odległość odwozu wg uznania i na koszt Wykonawcy, utylizacja materiału zgodnie z Ustawą o odpadach - ścięcie zawyżonych poboczy, korytowanie, odmulenie istniejących rowów (100% zamulenia) – 1 628,88 m³

b) Fundamentowanie dróg
- Profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni wykonane mechanicznie w gruncie kat. II-IV – 3 499,66 m²
- Wykonanie i zagęszczanie mechanicznie warstwy mrozoochronnej z rumoszu skalnego w korycie lub na całej szerokości drogi, grubość warstwy 15 cm – 2 799,66 m²
- Wykonanie nawierzchni z kruszywa łamanego stab. mech. o uziarnieniu 0-63 mm wraz z zaklinowaniem kruszywem łamanym stab. mech. o uziarnieniu 0-31,5 mm, grubość warstwy po zagęszczeniu 20 cm – 2 799,66 m²

c) Roboty wykończeniowe
- Wykonanie podbudowy z pospółki, grubość warstwy po zagęszczeniu 10 cm – pobocze – 700,00 m²
- Plantowanie (obrobienie na czysto) skarp w gruncie kat. III-IV pomiędzy krawędzią pobocza a granicą pasa drogowego (w przypadku niedoboru gruntu rodzimego należy uwzględnić dowóz gruntu kat. I-IV, pozyskanie gruntu i odległość dowozu wg uznania i na koszt Wykonawcy) – 420,00 m²

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-07

4.2.)Okres realizacji zamówienia

90 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Firma Handlowo – Usługowa „PIOTR-BUD” Piotr Bąk ,

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8661500407

4.3.3.)Ulica

ul. Legionów Polskich nr 2F

4.3.4.)Miejscowość

Staszów

4.3.5.)Kod pocztowy

28-200

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

393600,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00238732/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-09

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

393600,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 500 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 459 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 500 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Majdan Królewski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Majdan Królewski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.