Wykonanie instalacji wentylacji w pomieszczeniu przeznaczonym na kawiarnię w budynku Zamku Ujazdowskiego przy ul. Jazdów 2 w Warszawie” w systemie projektuj i buduj
Zamawiający Centrum Sztuki Współczesnej - Zamek Ujazdowski (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Wykonanie instalacji wentylacji w pomieszczeniu przeznaczonym na kawiarnię w budynku…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyZmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Centrum Sztuki Współczesnej - Zamek Ujazdowski |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000986159 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Jazdów 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 00-467 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | m.kolacz@u-jazdowski.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://u-jazdowski.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Rekreacja, kultura i religia |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00388655 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-12 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00377631 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IX - POZOSTAŁE INFORMACJE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 9.1. | Informacje dodatkowe Przed zmianą | Termin realizacji 90 dni od dnia zawarcia umowy, nie później niż do dnia 30 listopada 2026 r. Wizja lokalna Nieobowiązkowa, zalecana Zamawiający wyznacza następujące terminy wizji: 6 sierpnia i 7 sierpnia 2026 r., godz. 10:00. W sprawie wizji i kwestii organizacyjnych związanych z wizją Wykonawcy mogą kontaktować się z: Maciej Dębek tel. 510-160-781 Po zmianie: Termin realizacji 90 dni od dnia zawarcia umowy, nie później niż do dnia 30 listopada 2026 r. Zamawiający wyznacza następujące terminy wizji: 6 sierpnia i 7 sierpnia 2026 r., godz. 10:00. Zamawiający wyznacza dodatkowy termin wizji: 13 sierpnia 2026 r., w godz. 10:00 – 14:00, po wcześniejszym uzgodnieniu godziny . W sprawie wizji i kwestii organizacyjnych związanych z wizją Wykonawcy mogą kontaktować się z: Andrzej Chudek tel. 510-160-774” |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.