Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: WAGNER FACTORY Sp. z o.o

Wartość umowy
1 272 497 zł
Umowa zawarta
12 sierpnia 2026
Okres realizacji
7 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zagospodarowanie terenu Harcerskiej Górki przy ul. Żwirki i Wigury w Nowej Soli.

Zamawiający Gmina Nowa Sól-Miasto (Nowa Sól, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Zagospodarowanie terenu Harcerskiej Górki przy ul. Żwirki i Wigury w Nowej Soli”, wybierając ofertę wykonawcy WAGNER FACTORY Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 272 497 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Nowa Sól-MiastoNowa Sól, Lubuskie (powiat Nowosolski →)opublikowano 12 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 272 497 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 czerwca 2026

    Termin ofert: 6 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: WAGNER FACTORY Sp. z o.o. (Otyń), wspólnie z: WAGNER FACTORY Sp. z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 272 496,50 zł (umowę zawarto 12 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 7 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail