Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W wyznaczonym terminie składania ofert, tj. do dnia 31.07.2026 r. do godz. 10.00, na platformie zakupowej Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta, co uniemożliwia dokonanie wyboru najkorzystniejszej oferty i skutkuje obowiązkiem unieważnienia postępowania

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO – TECHNICZNEJ W RAMACH REALIZACJI ZADANIA: MODERNIZACJA BUDYNKU DOMU DZIECKA WRAZ Z DOSTOSOWANIEM DO WYMOGÓW PRZEPISÓW PRZECIWPOŻAROWYCH

Zamawiający Powiat Oławski (Oława, Dolnośląskie) opublikował wynik postępowania „WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO – TECHNICZNEJ W RAMACH REALIZACJI ZADANIA: MODERNIZACJA…”.

Zamawiający: Powiat OławskiOława, Dolnośląskie (powiat Oławski →)opublikowano 12 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 259 000 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W wyznaczonym terminie składania ofert, tj. do dnia 31.07.2026 r. do godz. 10.00, na platformie zakupowej Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta, co uniemożliwia dokonanie wyboru najkorzystniejszej oferty i skutkuje obowiązkiem unieważnienia postępowania. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Oławski

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931934727

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

3 Maja 1

1.5.2.)Miejscowość

Oława

1.5.3.)Kod pocztowy

55-200

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

71 301 15 22

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@starostwo.olawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.starostwo.olawa.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.sidaspzp.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO – TECHNICZNEJ W RAMACH REALIZACJI ZADANIA: MODERNIZACJA BUDYNKU DOMU DZIECKA WRAZ Z DOSTOSOWANIEM DO WYMOGÓW PRZEPISÓW PRZECIWPOŻAROWYCH

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3fc7196f-54a3-4e45-9ce0-2b1a4d7b30d7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00388294

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00125589/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.3 Wykonanie dokumentacji projektowo – technicznej w ramach realizacji zadania

Modernizacja budynku Domu Dziecka wraz z dostosowaniem do wymogów przepisów przeciwpożarowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00338947

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZP.272.19.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

259000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę dla dostosowania istniejącego budynku Domu Dziecka do obowiązujących wymagań ochrony przeciwpożarowej, wraz z uzyskaniem wymaganych opinii, uzgodnień oraz decyzji administracyjnych umożliwiających realizację robót budowlanych.

4.5.3.)Główny kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71312000-8 - Usługi doradcze w zakresie inżynierii konstrukcyjnej

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

72220000-3 - Usługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W wyznaczonym terminie składania ofert, tj. do dnia 31.07.2026 r. do godz. 10.00, na platformie zakupowej Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta, co uniemożliwia dokonanie wyboru najkorzystniejszej oferty i skutkuje obowiązkiem unieważnienia postępowania.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71220000-6Usługi projektowania architektonicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
259 000 zł
Próbka: 103 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
159 820 zł459 319 zł
Rozstęp międzykwartylowy
299 499 zł
Źródło próbki
CPV 71220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
159 820 zł
Mediana
259 000 zł
Górny kwartyl
459 319 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Oławski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Oława.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71220000-6 (Usługi projektowania architektonicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.