Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
816 368 zł
Umowa zawarta
28 lipca 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas usunięcia błędów niekrytycznych20%Liczba roboczogodzin konsultacji telefonicznych, dostępna w miesięcznym okresie rozliczeni10%Liczba obsługiwanych konsultacji zgłaszanych drogą elektroniczną, dostępna w miesięcznym o10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi asysty technicznej i konserwacji oprogramowania użytkowego Zintegrowanego Systemu Wspomagania Zarządzania Miastem – System OTAGO

Zamawiający Miasto Włocławek - Urząd Miasta Włocławek (Włocławek, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi asysty technicznej i konserwacji oprogramowania użytkowego…”, wybierając ofertę wykonawcy Asseco Data Systems S.A. Wartość umowy: 816 368 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
816 368 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 lipca 2026

    Termin ofert: 10 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Asseco Data Systems S.A. (Gdańsk).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 816 367,97 zł (umowę zawarto 28 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail