Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
344 610 zł
Umowa zawarta
24 lipca 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Wysokośc upustu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne bezgotówkowe tankowanie samochodów – ambulansów Powiatowego Szpitala w Aleksandrowie Kujawskim Sp. z o.o.

Zamawiający Powiatowy Szpital w Aleksandrowie Kujawskim Sp. z o.o. (Aleksandrów Kujawski, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne bezgotówkowe tankowanie samochodów – ambulansów Powiatowego Szpitala w…”, wybierając ofertę wykonawcy OLKOP Sp. z o.o. Wartość umowy: 344 610 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
344 610 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 lipca 2026

    Termin ofert: 10 lipca 2026 10:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy OLKOP Sp. z o.o. (Kowalewo Pomorskie), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 344 610,00 zł (umowę zawarto 24 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail