Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
3 213 990 zł
Umowa zawarta
21 marca 2024
Okres realizacji
od 21 marca 2024 do 21 września 2025
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 3 213 990 zł – 4 196 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja na roboty budowlane20%Doświadczenie wyznaczonego kierownika budowy20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Pełczyce wraz z infrastrukturą techniczną

Zamawiający Gmina Kobierzyce (Kobierzyce, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Pełczyce wraz z infrastrukturą techniczną”, wybierając ofertę wykonawcy MAVI S.P. z o.o. Wartość umowy: 3 213 990 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina KobierzyceKobierzyce, Dolnośląskie (powiat Wrocławski →)opublikowano 11 sierpnia 2026
Wartość umowy
3 213 990 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MAVI S.P. z o.o. (Mnichowice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 3 213 990,00 zł (umowę zawarto 21 marca 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 3 213 990,00 zł do 4 196 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 21 marca 2024 r. do 21 września 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail