Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
210 000 zł
Umowa zawarta
10 sierpnia 2026
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji20%Rok produkcji ciagnika20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zakup i dostawa ciągnika rolniczego wraz z osprzętem na potrzeby Powiatowego Zarządu Dróg w Hrubieszowie”.

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Hrubieszowie (Hrubieszów, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa ciągnika rolniczego wraz z osprzętem na potrzeby Powiatowego Zarządu…”, wybierając ofertę wykonawcy TRANS TRAK EMIL ŻEMŁA. Wartość umowy: 210 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
210 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 lipca 2026

    Termin ofert: 4 sierpnia 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TRANS TRAK EMIL ŻEMŁA (CHMIELEK), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 210 000,00 zł (umowę zawarto 10 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail