Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
84 461 zł
Umowa zawarta
6 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 11 sierpnia 2026 do 11 sierpnia 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór, transport, zbieranie odpadów komunalnych oraz selektywnie zebranych odpadów opakowaniowych - Kochcice ul.Zamkowa 1

Zamawiający Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich (Piekary Śląskie, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór, transport, zbieranie odpadów komunalnych oraz selektywnie zebranych odpadów…”, wybierając ofertę wykonawcy FCC Lubliniec Sp.z o.o. Wartość umowy: 84 461 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
84 461 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FCC Lubliniec Sp.z o.o. (Lubliniec), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 84 461,05 zł (umowę zawarto 6 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 11 sierpnia 2026 r. do 11 sierpnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail