Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

USŁUGA UBEZPIECZENIA ZESPOŁU OPIEKI ZDROWOTNEJ W STRZYŻOWIE

Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Strzyżowie (Strzyżów, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „USŁUGA UBEZPIECZENIA ZESPOŁU OPIEKI ZDROWOTNEJ W STRZYŻOWIE”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zespół Opieki Zdrowotnej w StrzyżowieStrzyżów, Podkarpackieopublikowano 11 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 509 123 zł
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zespół Opieki Zdrowotnej w Strzyżowie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370482512

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Dąbrowskiego

1.4.2.)Miejscowość

Strzyżów

1.4.3.)Kod pocztowy

38-100

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zozstrzyzow.pl​

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zozstrzyzow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c4b52f6d-242b-4da5-8008-c5a76ebc669c

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00387165

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-11

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00266200

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

USŁUGA UBEZPIECZENIA ZESPOŁU OPIEKI ZDROWOTNEJ W STRZYŻOWIE

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Ubezpieczenia komunikacyjne

3.9.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-07-01

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia S.A.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

002892238

4.3.4.)Miejscowość

Sopot

4.3.5.)Kod pocztowy

81-731

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

31760 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00327833/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

32192 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66510000-8Usługi ubezpieczeniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
509 123 zł
Próbka: 44 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
203 024 zł1 017 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
814 476 zł
Źródło próbki
CPV 66510000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
203 024 zł
Mediana
509 123 zł
Górny kwartyl
1 017 500 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Opieki Zdrowotnej w Strzyżowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Strzyżów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66510000-8 (Usługi ubezpieczeniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.