Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
907 999 zł
Umowa zawarta
11 sierpnia 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wymiana wodomierzy i hydrantów oraz modernizacja stacji uzdatniania wody w aglomeracji Stara Kornica - Część I - Modernizacja SUW

Zamawiający Gmina Stara Kornica (Stara Kornica, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wymiana wodomierzy i hydrantów oraz modernizacja stacji uzdatniania wody w aglomeracji…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Budexpol Damian Lewczuk. Wartość umowy: 907 999 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Stara KornicaStara Kornica, Mazowieckieopublikowano 11 sierpnia 2026
Wartość umowy
907 999 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 lipca 2026

    Termin ofert: 21 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Budexpol Damian Lewczuk (Biała Podlaska), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 907 999,00 zł (umowę zawarto 11 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA STARA KORNICA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 030237724

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

191

1.5.2.)Miejscowość

Stara Kornica

1.5.3.)Kod pocztowy

08-205

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@kornica.org

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kornica.org

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7d7b6803-8567-4960-8825-515b8178d286

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wymiana wodomierzy i hydrantów oraz modernizacja stacji uzdatniania wody w aglomeracji Stara Kornica - Część I - Modernizacja SUW

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7d7b6803-8567-4960-8825-515b8178d286

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00386862

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00028326/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Wymiana wodomierzy i hydrantów oraz modernizacja stacji uzdatniania wody w aglomeracji Stara Kornica - Część I modernizacja SUW

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

FEMA.02.05-IP.01-047/24 Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027: Zarządzanie efektywnymi, inteligentnymi sieciami wodociągowymi

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00325268

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BUZ.271.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
- Przebudowę dachu (rozbiórka istniejącego pokrycia dachowego, wykonanie wieńców żelbetowych, nadmurowanie ścian, wykonanie więźby dachowej, wykonanie pokrycia i odwodnienia dachu,
- Remont wewnętrzny
- Wykonanie instalacji elektrycznej wraz z montażem grzejników elektrycznych
- Demontaż istniejącej instalacji c.o.
- Budowę instalacji fotowoltaicznej
- Budowę systemu ogrodzenia studni głębinowej oraz SUW

4.5.3.)Główny kod CPV

45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45262522-6 - Roboty murarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

09332000-5 - Instalacje słoneczne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

907999 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

907999 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

907999 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Budexpol Damian Lewczuk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5372602821

7.3.3)Ulica

Warszawska

7.3.4)Miejscowość

Biała Podlaska

7.3.5)Kod pocztowy

21-500

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

907999,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45252126-7Roboty budowlane w zakresie zakładó…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Stara Kornica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stara Kornica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 907 999 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45252126-7 (Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Budexpol Damian Lewczuk (Biała Podlaska). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.