Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn.: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa

Zamawiający Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Limanowa (Limanowa, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 177 977 zł
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wykonanie umowyBieżące

    11 sierpnia 2026

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Limanowa

1.2.)Oddział zamawiającego

Nadleśnictwo Limanowa

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 350545636

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kopernika

1.4.2.)Miejscowość

Limanowa

1.4.3.)Kod pocztowy

34-600

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

limanowa@krakow.lasy.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://limanowa.krakow.lasy.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e720b18b-b9ea-483e-bd32-56f46778ce05

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00386267

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-11

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

415262-2025

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Projekt współfinasowany ze środków Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko (FEnIKS) FENX.02.04-IW.01-0065/24 W ramach projektu: Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach górskich – kontynuacja;

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn.: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Pełnienie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych pn.: Zabezpieczenie przeciwerozyjne szlaków zrywkowych w Nadleśnictwie Limanowa

3.9.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2027-01-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Andrzej Olszowski A14 Usługi Projektowe Nadzory Budowlane

4.3.4.)Miejscowość

Gorlice

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

17220 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

198675-2026

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-14

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

17220 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71520000-9Usługi nadzoru budowlanego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
177 977 zł
Próbka: 52 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
45 195 zł343 782 zł
Rozstęp międzykwartylowy
298 587 zł
Źródło próbki
CPV 71520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
45 195 zł
Mediana
177 977 zł
Górny kwartyl
343 782 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Limanowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Limanowa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71520000-9 (Usługi nadzoru budowlanego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.