Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 115 323 zł
Umowa zawarta
7 sierpnia 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Przebudowa ul. Niedurnego na odc. od nr. 20c do ul. Łagiewnickiej w Chorzowie”

Zamawiający Miasto Chorzów – Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Chorzowie (Chorzów, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa ul. Niedurnego na odc. od nr. 20c do ul. Łagiewnickiej w Chorzowie”, wybierając ofertę wykonawcy ZRD ORFIN spółka komandytowa. Wartość umowy: 1 115 323 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Miasto Chorzów – Miejski Zarząd Ulic i Mostów w ChorzowieChorzów, Śląskieopublikowano 11 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 115 323 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 lipca 2026

    Termin ofert: 17 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ZRD ORFIN spółka komandytowa (Radzionków), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 115 322,60 zł (umowę zawarto 7 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail