Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
563 438 zł
Umowa zawarta
16 czerwca 2026
Okres realizacji
do 12 stycznia 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wymiana pokrycia dachowego wraz z pracami towarzyszącymi w budynku przy ul. Droga Mazurska 4

Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami Sp. z o.o. (Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Wymiana pokrycia dachowego wraz z pracami towarzyszącymi w budynku przy ul. Droga…”, wybierając ofertę wykonawcy USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE WIOLETTA PRECZEWSKA. Wartość umowy: 563 438 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
563 438 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 kwietnia 2026

    Termin ofert: 14 maja 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE WIOLETTA PRECZEWSKA (Grudziądz).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 563 437,85 zł (umowę zawarto 16 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 12 stycznia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail