ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przebudowa i remont lokalu mieszkalnego nr 9 (wraz z przebudową instalacji gazowej) w budynku wielorodzinnym przy ul. Żeromskiego 4 w Olsztynie

Zamawiający Zakład Lokali i Budynków Komunalnych (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Przebudowa i remont lokalu mieszkalnego nr 9 (wraz z przebudową instalacji gazowej) w…”. Termin składania ofert minął 25 sierpnia 2026, 10:00. Planowany budżet: 189 430 zł. Wadium: 2800 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zakład Lokali i Budynków KomunalnychOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 10 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
189 430 zł
Wadium
2800 zł
Termin składania ofert
25 sierpnia 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    10 sierpnia 2026

    Termin ofert: 25 sierpnia 2026 10:00
  2. Wynik postępowania

    25 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przebudowa i remont lokalu mieszkalnego nr 9 wraz z przebudową instalacji gazowej w budynku wielorodzinnym przy ul. Żeromskiego 4 w Olsztynie.

  • 2

    WarunkiWykonawca ma wykazać co najmniej 2 roboty budowlane o łącznej wartości 200 000,00 zł netto oraz dysponować osobą z uprawnieniami budowlanymi do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń.

  • 3

    RyzykoUmowa dopuszcza zmiany terminu, wynagrodzenia, zakresu świadczenia i sposobu realizacji zamówienia, a kryterium okresu gwarancji ma wagę 40,00.

  • 4

    ZakresZakres obejmuje roboty ogólnobudowlane, rozbiórkowe, malarskie, tynkarskie, podłogowe, stolarskie, instalacyjne wodno-kanalizacyjne, elektryczne i gazowe.

  • 5

    RyzykoWadium wynosi 2 800,00 zł, a zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail