Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Przebudowa drogi powiatowej Nr 2272D w miejscowości Pasternik”

Zamawiający Powiat Bolesławiecki (Bolesławiec, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa drogi powiatowej Nr 2272D w miejscowości Pasternik”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat BolesławieckiBolesławiec, Dolnośląskie (powiat Bolesławiecki →)opublikowano 10 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 646 626 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIAT BOLESŁAWIECKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 230821629

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Armii Krajowej 12

1.4.2.)Miejscowość

Bolesławiec

1.4.3.)Kod pocztowy

59-700

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.4.7.)Numer telefonu

757323258

1.4.8.)Numer faksu

757323250

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@powiatboleslawiecki.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.powiatboleslawiecki.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c8f7ffac-35ef-4d06-9976-738e0a6b71dc

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00384424

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-10

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00158129

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

„Przebudowa drogi powiatowej Nr 2272D w miejscowości Pasternik”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi powiatowej nr 2272D w miejscowości Pasternik. Zakres przebudowy obejmuje przebudowę drogi w ciągu miejscowości Pasternik w obszarze zabudowy jednorodzinnej oraz gospodarstw rolnych o długości 990 m. 2. Przewiduje się wykonanie m.in. następujących robót budowlanych: - frezowanie istniejącej nawierzchni,
- ułożenie siatki wzmacniającej o wytrzymałości min. 50/50 kN/m,
- ułożenie warstwy wiążąco-wyrównawczej AC 16 W,
- ułożenie warstwy ścieralnej SMA 11S gr 4 cm.

3.9.)Główny kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-21

4.2.)Okres realizacji zamówienia

3 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

613-13-67-566

4.3.3.)Ulica

Jałowiec 56

4.3.4.)Miejscowość

Lubań

4.3.5.)Kod pocztowy

59-800

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

779820,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00207703/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-21

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

779820,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
646 626 zł
Próbka: 97 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
357 297 zł1 360 316 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 003 019 zł
Źródło próbki
CPV 45233220· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
357 297 zł
Mediana
646 626 zł
Górny kwartyl
1 360 316 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Bolesławiecki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bolesławiec.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233220-7 (Roboty w zakresie nawierzchni dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.