Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
4249 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest usługa sporządzenia opinii o wartości nieruchomości w formie 1 (jednego) operatu szacunkowego (2 egz. operatu) dla nieruchomości położonej przy ulicy Gajowej w Radomiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znaj
    IDEAZ Alicja Kosowska -Trzeszczkowska· Warszawa
    Wartość umowy
    1100 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest usługa sporządzenia opinii o wartości nieruchomości w formie 3 (trzech) operatów szacunkowych (po 2 egz. z każdego operatu) dla nieruchomości położonych przy ulicy Wierzbickiej w Radomiu. Szczegółowy opis przedmi
    IDEAZ Alicja Kosowska - Trzeszczkowska· Warszawa
    Wartość umowy
    2249 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest usługa sporządzenia opinii o wartości nieruchomości w formie 1 (jednego) operatu szacunkowego (2 egz. operatu) dla nieruchomości położonej przy ulicy Fabrycznej / Błotniej w Radomiu. Szczegółowy opis przedmiotu z
    IDEAZ Alicja Kosowska - Trzeszczkowska· Warszawa
    Wartość umowy
    900 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa sporządzenia operatów szacunkowych (ul. Gajowa, Wierzbicka, Fabryczna/Błotnia, Odrodzenia, Gdyńska w Radomiu)

Zamawiający Gmina Miasta Radomia (Radom, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa sporządzenia operatów szacunkowych (ul. Gajowa, Wierzbicka, Fabryczna/Błotnia,…”, wybierając ofertę wykonawcy IDEAZ Alicja Kosowska -Trzeszczkowska. Łączna wartość umów: 4249 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina Miasta RadomiaRadom, Mazowieckieopublikowano 7 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
4249 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: IDEAZ Alicja Kosowska -Trzeszczkowska (część 1); IDEAZ Alicja Kosowska - Trzeszczkowska (części 2, 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 4 249,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasta Radomia

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223451

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jana Kilińskiego 30

1.5.2.)Miejscowość

Radom

1.5.3.)Kod pocztowy

26-610

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@umradom.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.radom.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1331559

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa sporządzenia operatów szacunkowych (ul. Gajowa, Wierzbicka, Fabryczna/Błotnia, Odrodzenia, Gdyńska w Radomiu)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a6285654-d7aa-4078-a25a-340a0bd9f51c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00383868

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00004350/16/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.68 Lp.146AI_Zakup usług obejmujących wykonanie ekspertyz, analiz i opinii_WNP

1.3.69 Lp.146AJ_Zakup usług obejmujących wykonanie ekspertyz, analiz i opinii_WNP

1.3.70 Lp.146AK_Zakup usług obejmujących wykonanie ekspertyz, analiz i opinii_WNP

1.3.79 Lp.146AU_Zakup usług obejmujących wykonanie ekspertyz, analiz i opinii_WNP

1.3.85 Lp.146BB_Zakup usług obejmujacych wykonanie ekspertyz, analiz i opinii_WNP

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00328148

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.271.1.427.428.429.430.441.2026.EF

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

181347,58 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

11916,67 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa sporządzenia opinii o wartości nieruchomości w formie 1 (jednego) operatu szacunkowego (2 egz. operatu) dla nieruchomości położonej przy ulicy Gajowej w Radomiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale V SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71319000-7 - Usługi biegłych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

70300000-4 - Obsługa nieruchomości realizowana na zasadzie bezpośredniej płatności lub umowy

4.5.5.)Wartość części

1433,33 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa sporządzenia opinii o wartości nieruchomości w formie 3 (trzech) operatów szacunkowych (po 2 egz. z każdego operatu) dla nieruchomości położonych przy ulicy Wierzbickiej w Radomiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale V SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71319000-7 - Usługi biegłych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

70300000-4 - Obsługa nieruchomości realizowana na zasadzie bezpośredniej płatności lub umowy

4.5.5.)Wartość części

3266,67 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa sporządzenia opinii o wartości nieruchomości w formie 1 (jednego) operatu szacunkowego (2 egz. operatu) dla nieruchomości położonej przy ulicy Fabrycznej / Błotniej w Radomiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale V SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71319000-7 - Usługi biegłych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

70300000-4 - Obsługa nieruchomości realizowana na zasadzie bezpośredniej płatności lub umowy

4.5.5.)Wartość części

1550,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa sporządzenia opinii o wartości nieruchomości w formie 1 (jednego) operatu szacunkowego (2 egz. operatu) dla nieruchomości położonej przy ulicy Odrodzenia w Radomiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale V SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71319000-7 - Usługi biegłych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

70300000-4 - Obsługa nieruchomości realizowana na zasadzie bezpośredniej płatności lub umowy

4.5.5.)Wartość części

2500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa sporządzenia opinii o wartości nieruchomości w formie 1 (jednego) operatu szacunkowego (2 egz. operatu) dla nieruchomości położonej przy ul. Gdyńskiej w Radomiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale V SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71319000-7 - Usługi biegłych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

70300000-4 - Obsługa nieruchomości realizowana na zasadzie bezpośredniej płatności lub umowy

4.5.5.)Wartość części

3166,67 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1100,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1100,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1100,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

IDEAZ Alicja Kosowska -Trzeszczkowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

360818150

7.3.3)Ulica

O. Sosnowskiego 1 lok. 46

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-784

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1100,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2249,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2900,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2249,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

IDEAZ Alicja Kosowska - Trzeszczkowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

360818150

7.3.3)Ulica

O. Sosnowskiego 1 lok. 46

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-784

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2249,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

900,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

IDEAZ Alicja Kosowska - Trzeszczkowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

360818150

7.3.3)Ulica

O. Sosnowskiego 1 lok. 46

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-784

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71319000-7Usługi biegłych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasta Radomia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radom.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 4249 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71319000-7 (Usługi biegłych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: IDEAZ Alicja Kosowska -Trzeszczkowska (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.