Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Roboty budowlane związane z przeniesieniem Pracowni Mammotomii

Zamawiający Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej –Curie –Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie (Kraków, Małopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Roboty budowlane związane z przeniesieniem Pracowni Mammotomii”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej –Curie –Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288366

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Garncarska 11

1.4.2.)Miejscowość

Kraków

1.4.3.)Kod pocztowy

31-115

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@krakow.nio.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://krakow.nio.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00383379

2.2.)Data ogłoszenia

2026-08-07

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00379545

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.4.Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą

Zdolność techniczna lub zawodowa O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej. Warunek będzie spełniony, jeżeli Wykonawca w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał (tj. zakończył) co najmniej dwa zamówienia na wykonanie robót budowlanych i wykończeniowych dla przebudowy w czynnym obiekcie podmiotu wykonującego działalność leczniczą, o wartości: - nie mniejszej niż 1 500 000,00 zł brutto – co najmniej jedno zamówienia; - nie mniejszej niż 1 000 000,00 zł brutto - co najmniej jedno zamówienia. Przez jedno zamówienie rozumie się jedną umowę z Wykonawcą. Wartość zamówienia to wartość brutto umowy. Ocena spełniania warunku udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia. Ocena spełniania warunku na podstawie: Oświadczenia określonego w pkt. 9.1.1 oraz 9.2.1.1 SWZ i jeśli dotyczy pkt. 9.1.2, pkt. 9.1.3 treści SWZ. Zdolność techniczna lub zawodowa O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej. Warunek będzie spełniony, jeżeli Wykonawca najpóźniej w chwili rozpoczęcia realizacji zamówienia będzie dysponował skierowanymi do realizacji przedmiotowego zamówienia osobami: 1) co najmniej 1 osobą mogącą pełnić samodzielną funkcję techniczną na budowie zgodnie z wymogami ustawy Prawo budowlane, która będzie pełnić funkcję kierownika budowy, posiadającą uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, posiadającą min. 5-letnie doświadczenie zawodowe na tym stanowisku i pełnił tę funkcję na min. jednym czynnym obiekcie podmiotu wykonującego działalność leczniczą; 2) co najmniej 1 osobą mogącą pełnić samodzielną funkcję techniczną na budowie zgodnie z wymogami ustawy Prawo budowlane, która będzie pełnić funkcję kierownika robót branży elektrycznej, posiadającą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacje elektryczne w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i posiadającą min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku samodzielnego kierownika robót oraz posiadającą uprawnienia D do dozoru w zakresie obsługi, konserwacji, montażu i kontrolno- pomiarowym urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych. 3) co najmniej 1 osobą mogącą pełnić samodzielną funkcję techniczną na budowie zgodnie z wymogami ustawy Prawo budowlane, która będzie pełnić funkcję kierownika robót branży sanitarnej, posiadającą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie: sieci, instalacji i urządzeń: wodociągowych i kanalizacyjnych, cieplnych i wentylacyjnych, gazowych i posiadającą min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku samodzielnego kierownika robót. Zamawiający dopuszcza łączenie świadectw kwalifikacyjnych/uprawnień przez jedną osobę, w przypadku posiadania przez nią świadectw kwalifikacyjnych/uprawnień wskazanych w punkcie 1, 2 i 3. Ocena spełniania warunku udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia. Ocena spełniania warunku na podstawie: Oświadczenia określonego w pkt. 9.1.1 oraz 9.2.1.2 SWZ i jeśli dotyczy pkt. 9.1.2, pkt. 9.1.3 SWZ. Po zmianie: Zdolność techniczna lub zawodowa O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej. Warunek będzie spełniony, jeżeli Wykonawca w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał (tj. zakończył) co najmniej dwa zamówienia na wykonanie robót budowlanych obejmujących przebudowę i remont pomieszczeń medycznych wraz z robotami instalacyjnymi w czynnym obiekcie podmiotu wykonującego działalność leczniczą, o wartości: - nie mniejszej niż 1 500 000,00 zł brutto – co najmniej jedno zamówienia; - nie mniejszej niż 1 000 000,00 zł brutto - co najmniej jedno zamówienia. Przez jedno zamówienie rozumie się jedną umowę z Wykonawcą. Wartość zamówienia to wartość brutto umowy. Ocena spełniania warunku udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia. Ocena spełniania warunku na podstawie: Oświadczenia określonego w pkt. 9.1.1 oraz 9.2.1.1 SWZ i jeśli dotyczy pkt. 9.1.2, pkt. 9.1.3 treści SWZ. Zdolność techniczna lub zawodowa O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki, dotyczące zdolności technicznej lub zawodowej. Warunek będzie spełniony, jeżeli Wykonawca najpóźniej w chwili rozpoczęcia realizacji zamówienia będzie dysponował skierowanymi do realizacji przedmiotowego zamówienia osobami: 1) co najmniej 1 osobą mogącą pełnić samodzielną funkcję techniczną na budowie zgodnie z wymogami ustawy Prawo budowlane, która będzie pełnić funkcję kierownika budowy, posiadającą uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, posiadającą min. 5-letnie doświadczenie zawodowe na tym stanowisku liczone od daty uzyskania uprawnień i pełnił tę funkcję na min. jednym czynnym obiekcie w podmiocie wykonującym działalność leczniczą, w którym w trakcie prowadzenia prac były udzielane świadczenia zdrowotne; 2) co najmniej 1 osobą mogącą pełnić samodzielną funkcję techniczną na budowie zgodnie z wymogami ustawy Prawo budowlane, która będzie pełnić funkcję kierownika robót branży elektrycznej, posiadającą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacje elektryczne w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i posiadającą min. 3 letnie doświadczenie zawodowe liczone od daty uzyskania uprawnień w pełnieniu funkcji Kierownika Budowy lub Kierownika Robót w tej specjalności oraz posiadającą uprawnienia D do dozoru w zakresie obsługi, konserwacji, montażu i kontrolno- pomiarowym urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych; 3) co najmniej 1 osobą mogącą pełnić samodzielną funkcję techniczną na budowie zgodnie z wymogami ustawy Prawo budowlane, która będzie pełnić funkcję kierownika robót branży sanitarnej, posiadającą uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie: sieci, instalacji i urządzeń: wodociągowych i kanalizacyjnych, cieplnych i wentylacyjnych, gazowych i posiadającą min. 3 letnie doświadczenie zawodowe liczone od daty uzyskania uprawnień w pełnieniu funkcji Kierownika Budowy lub Kierownika Robót w tej specjalności. Zamawiający dopuszcza łączenie świadectw kwalifikacyjnych/uprawnień przez jedną osobę, w przypadku posiadania przez nią świadectw kwalifikacyjnych/uprawnień wskazanych w punkcie 1, 2 i 3. Ocena spełniania warunku udziału w postępowaniu będzie dokonana na zasadzie spełnia/nie spełnia. Ocena spełniania warunku na podstawie: Oświadczenia określonego w pkt. 9.1.1 oraz 9.2.1.2 SWZ i jeśli dotyczy pkt. 9.1.2, pkt. 9.1.3 SWZ.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

Brak kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej –Curie –Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.