ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa oraz montaż czterech pomostów pływających dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz modernizacja trzech istniejących pomostów na rzece Łynie w Olsztynie.

Zamawiający Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Dostawa oraz montaż czterech pomostów pływających dostosowanych do potrzeb osób z…”. Termin składania ofert minął 14 sierpnia 2026, 10:00. Planowany budżet: 164 517 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Ośrodek Sportu i Rekreacji w OlsztynieOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 7 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
164 517 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
14 sierpnia 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena80%Termin gwarancji20%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    07 sierpnia 2026

    Termin ofert: 14 sierpnia 2026 10:00
  2. Wynik postępowania

    18 sierpnia 2026

    2 oferty
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oraz montaż czterech pomostów pływających dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz modernizacja trzech istniejących pomostów na rzece Łynie w Olsztynie.

  • 2

    RyzykoRealizacja ma nastąpić w 90 dni, a oferta jest oceniana według ceny i okresu gwarancji, przy czym minimalna gwarancja wynosi 36 miesięcy.

  • 3

    ZakresWykonawca musi mieć ubezpieczenie OC na sumę nie mniejszą niż 300 000,00 zł oraz wykazać wykonanie co najmniej jednego zamówienia obejmującego dostawę i montaż pomostu pływającego lub podobnej konstrukcji hydrotechnicznej o wartości nie mniejszej niż 300 000,00 zł brutto.

  • 4

    ZakresZakres obejmuje dokumentację techniczną, wykonanie elementów konstrukcyjnych, dostawę i montaż pomostów z trapami, barierkami i uchwytami, system stabilizacji oraz próby funkcjonalne.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail