ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup doposażenia z zakresu TIK oraz doposażenia pracowni zawodowych, w ramach projektu pn. „Akademia Pana Andersena”

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 64 (Łódź, Łódzkie) prowadził postępowanie „Zakup doposażenia z zakresu TIK oraz doposażenia pracowni zawodowych, w ramach projektu…”. Termin składania ofert minął 25 sierpnia 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Szkoła Podstawowa nr 64Łódź, Łódzkieopublikowano 7 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 350 450 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
25 sierpnia 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin dostawy40%

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest zakup doposażenia z zakresu TIK oraz doposażenia pracowni zawodowych w ramach projektu „Akademia Pana Andersena”, z podziałem na 4 części.

  • 2

    ZakresCzęść 1 obejmuje 16 stanowisk w dwóch pracowniach komputerowych i 24 stanowiska w pracowni językowej, część 2 obejmuje monitory interaktywne, urządzenia wielofunkcyjne, tonery, drukarkę kolorową, niszczarki i papier, część 3 obejmuje wyposażenie sportowo-dydaktyczne, a część 4 kurtynę teatralną.

  • 3

    ZakresOfertę można składać na wszystkie części, przy czym zamówienie nie obejmuje opcji i nie przewiduje wznowień.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 64

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000206612

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Anczyca 6

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

93-262

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kontakt@sp64.elodz.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sp64lodz.wikom.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup doposażenia z zakresu TIK oraz doposażenia pracowni zawodowych, w ramach projektu pn. „Akademia Pana Andersena”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9f29e0e5-9cbc-45d9-8103-fb69d50e80ff

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00382228

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00382060/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup doposażenia z zakresu TIK oraz doposażenia pracowni zawodowych, w ramach projektu pn. „Akademia Pana Andersena”

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.15.)Nazwa projektu lub programu

„Akademia Pana Andersena” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, nr umowy: FELD.08.07-IZ.00-0208/25

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9f29e0e5-9cbc-45d9-8103-fb69d50e80ff

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9f29e0e5-9cbc-45d9-8103-fb69d50e80ff

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Zgodnie z SWZ

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z SWZ

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

1/ZP/2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

4

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 1
- PRACOWNIA KOMPUTEROWA „1” – 16 stanowisk:
1. Monitor dotykowy - 1 szt.
2. Ławka dla ucznia – 8 szt.
3. Krzesło dla ucznia - 16 szt.
4. Szafa zamykana na klucz – 1 szt.
5. Biurko nauczyciela – 1 szt.
6. Laptop dla ucznia – 16 szt.
7. Laptop dla nauczyciela – 1 szt.

- PRACOWNIA KOMPUTEROWA „2” – 16 stanowisk:
1. Monitor dotykowy - 1 szt.
2. Ławka dla ucznia – 8 szt.
3. Krzesło dla ucznia - 16 szt.
4. Szafa zamykana na klucz – 1 szt.
5. Szafka na drukarkę – 1 szt.
6. Laptop dla ucznia – 16 szt.
7. Laptop dla nauczyciela – 1 szt.

- PRACOWNIA JĘZYKOWA – 24 stanowiska:
1. Słuchawki z mikrofonem – 24 szt.
2. Głośniki ze wzmacniaczem – 1 szt.
3. Monitor dotykowy - 1 szt.
4. Krzesło - 24 szt.
5. Biurko dla nauczyciela – 1 szt.
6. Okablowanie systemowe – 12 szt.
7. Program do zarządzania pracownią językową – 1 szt.
8. Jednostka centralna – 1 szt.
9. Stolik uczniowski – 12 szt.

4.2.6.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

39162000-5 - Pomoce naukowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin dostawy

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 2:
1. Monitor interaktywny – 4szt.
2. Urządzenie wielofunkcyjne – 2szt
3. Toner do urządzenia wielofunkcyjnego– 3 szt.
4. Drukarka kolorowa– 1 szt.
5. Toner do drukarki kolorowej– 5 szt.
6. Niszczarka – 2 szt.
7. Papier ksero A4– 50 szt.

4.2.6.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

39162000-5 - Pomoce naukowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin dostawy

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 3:
1. Odskocznia – 1 szt.
2. Chwytak piłki do siatkówki – 2 szt.
3. Mobilny zestaw do siatkówki – 2 szt.
4. Papier origami – 5 szt.
5. Tablice suchościeralne – 10 szt.
6. Mobilna dwustronna tablica magnetyczna – 2 szt.
7. Komplety brył przestrzennych – 15 kpl.
8. Ścianka prezentacyjna magnetyczna trzymodułowa – 1 szt.
9. Magnesy–10 kpl.
10. Mazaki do tablic suchościeralnych – 10 kpl.
11. Zestaw puf piankowych wraz ze stojakiem – 2 kpl.

4.2.6.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

39162000-5 - Pomoce naukowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

42 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin dostawy

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet 4:
1. Kurtyna teatralna – 1 szt.

4.2.6.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

39162000-5 - Pomoce naukowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

42 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin dostawy

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
7.1.Na podstawie art. 112 ustawy Pzp, zamawiający określa warunki udziału w postępowaniu dotyczące

7.1.1. zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie wskazuje warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie. 7.1.2. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie wskazuje warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie 7.1.3. sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie wskazuje warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie. 7.1.4. zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający nie wskazuje warunku udziału w postępowaniu w tym zakresie.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Zgodnie z SWZ

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Zamawiający żąda złożenia przez wykonawcę złożenia wraz z ofertą następujących przedmiotowych środków dowodowych:

5.1. Załącznik nr 5 do SWZ – Parametry sprzętu.

5.2. Dokumenty określające dane techniczne (np. katalogi, prospekty, ulotki) nt. parametrów oferowanego produktu, potwierdzające zgodność zaoferowanego asortymentu z opisem przedmiotu zamówienia określonym w Załączniku nr 5 do SWZ

Zamawiający przewiduje możliwość uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

Zamawiający żąda złożenia przez wykonawcę złożenia wraz z ofertą następujących przedmiotowych środków dowodowych:

5.1. Załącznik nr 5 do SWZ – Parametry sprzętu.

5.2. Dokumenty określające dane techniczne (np. katalogi, prospekty, ulotki) nt. parametrów oferowanego produktu, potwierdzające zgodność zaoferowanego asortymentu z opisem przedmiotu zamówienia określonym w Załączniku nr 5 do SWZ

Zamawiający przewiduje możliwość uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zgodnie ze wzorem umowy

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-08-17 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9f29e0e5-9cbc-45d9-8103-fb69d50e80ff

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-08-17 10:00

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-09-15

Sekcja 9

Pozostałe informacje

  1. 1)
    Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzony/-a nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji;
  2. 2)
    Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2024 r. poz. 1616 t.j.), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – załącznik nr 6a lub 6b do SWZ;
  3. 3)
    Oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w załączonym do oferty oświadczeniu o braku podstaw do wykluczenia, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego -wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 7 do SWZ.



    Zamówienie powinno zostać zrealizowane w terminie:
    Dotyczy Pakietu 1, Pakietu 2 - do 10 tygodni od dnia zawarcia umowy
    Dotyczy Pakietu 3, Pakietu 4 – do 6 tygodni od zawarcia umowy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30200000-1Urządzenia komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
350 450 zł
Próbka: 135 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
120 672 zł942 877 zł
Rozstęp międzykwartylowy
822 205 zł
Źródło próbki
CPV 30200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
120 672 zł
Mediana
350 450 zł
Górny kwartyl
942 877 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 25.08.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Szkoła Podstawowa nr 64 prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30200000-1 (Urządzenia komputerowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.