Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
981 693 zł
Umowa zawarta
30 lipca 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 981 693 zł – 1 593 187 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja na przedmiot zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa slipu do wodowania sprzętu wodnego, budowa pomostu, obiektów małej architektury, oświetlenia solarnego w ramach projektu pn. Blue Valley – Wiślanym Szlakiem

Zamawiający Miasto Dęblin (Dęblin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa slipu do wodowania sprzętu wodnego, budowa pomostu, obiektów małej…”, wybierając ofertę wykonawcy Grupa Kurek Sp. z o.o. Wartość umowy: 981 693 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Miasto DęblinDęblin, Lubelskie (powiat Rycki →)opublikowano 6 sierpnia 2026
Wartość umowy
981 693 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 czerwca 2026

    Termin ofert: 2 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    06 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Grupa Kurek Sp. z o.o. (Maciejowice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 981 692,63 zł (umowę zawarto 30 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 981 692,63 zł do 1 593 187,39 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIASTO DĘBLIN

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019419

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Rynek 12

1.5.2.)Miejscowość

Dęblin

1.5.3.)Kod pocztowy

08-530

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.5.7.)Numer telefonu

81 8830001

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@um.deblin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.deblin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-35eb0c46-5a59-4cde-a988-e8c6735ceb59

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa slipu do wodowania sprzętu wodnego, budowa pomostu, obiektów małej architektury, oświetlenia solarnego
w ramach projektu pn. Blue Valley – Wiślanym Szlakiem

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-35eb0c46-5a59-4cde-a988-e8c6735ceb59

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00381441

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00016651/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Blue Valley – Wiślanym Szlakiem

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „Blue Valley – Wiślanym Szlakiem” dofinansowanego ze środków UE w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 w ramach interwencji I.13.1 WDR LEADER / Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00295099

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RMI.271.14.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

641262,76 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.3. Przedmiot zamówienia obejmuje przebudowę slipu do wodowania sprzętu wodnego, budowę pomostu, obiektów małej architektury, oświetlenia solarnego
w ramach projektu pn. Blue Valley – Wiślanym Szlakiem. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) Roboty rozbiórkowe.
2) Remont istniejącego utwardzenia terenu polegający na wymianie nawierzchni bitumicznej na nawierzchnię z płyt betonowych ażurowych wypełnionych kruszywem o powierzchni ok.180 m2.
3) Budowę ciągu pieszego o nawierzchni betonowej wylewanej dekoracyjnej
w kolorze szarym o powierzchni ok. 35 m2.
4) Przebudowę slipu do wodowania i wyciągania na ląd małych jednostek pływających, pochylnia o szerokości 440 cm ze spadkiem 15% w kierunku nurtu rzeki Wisły i powierzchni 143 m2.
5) Budowę pomostu pływającego o długości ok. 14 m i szerokości 2 m połączonego z brzegiem za pomocą trapu ruchomego szerokości 2 m i długości 9 m wraz
z balustradą ze stali nierdzewnej.
6) Budowę i montaż obiektów małej architektury w tym:
a) Altana rekreacyjna zadaszona osłonięta z 3 stron – 1 szt.
b) Stół z ławkami – 1 kpl.
c) Palenisko – 1 szt.
d) Ławki z oparciem – 4 szt.
e) Leżako-ławki – 6 szt.
f) Stojaki na rowery – 4 szt.
g) Stojak na sprzęt wodny – 1 szt.
h) Osłonięte i zamykane pojemniki na odpady segregowane – 1 kpl.
i) Tablica informacyjna ze stali cynkowanej ogniowo i lakierowanej proszkowo – 1 szt.
7) Dostawę i montaż oświetlenia solarnego terenu – 2 szt. Słupy aluminiowe anodowane o wysokości 3 m, lampa solarna LED wyposażone w czujnik zmierzchu i ruchu.
8) Instalacja uziemienia ok. 25 m.
9) Renowację nawierzchni trawiastej, wykonanie trawników o powierzchni
ok. 830 m2.
10) Nasadzenia zieleni.
11) Uporządkowanie terenu.
12) Obsługę geodezyjną zadania, w tym wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej w 3 egz. dla zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45262310-7 - Zbrojenie

45262300-4 - Betonowanie

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

981692,63 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1593187,39 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

981692,63 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Grupa Kurek Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8262219896

7.3.3)Ulica

Rotmistrza Edmunda Cichego

7.3.4)Miejscowość

Maciejowice

7.3.5)Kod pocztowy

08-480

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Wykonanie nawierzchni utwardzonych, nasadzeń zieleni, montażu małej architektury, wykonanie pomostu, montaż słupów oraz opraw oświetleniowych. Podwykonawca Q-REKBUD Sp. z o.o.

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

981692,63 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Dęblin prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dęblin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 981 693 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Grupa Kurek Sp. z o.o. (Maciejowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.