Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
188 194 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    181 882 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    MEDI-PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Warszawa
    Wartość umowy
    6313 zł
    2 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3Gotowy do użycia roztwór wodny na bazie nadtlenku wodoru w stężeniu 7 - 8%, służący do zamgławiania pomieszczeń, karetek, itp. metodą suchej mgły. Działający na bakterie, wirusy, grzyby, spory. Nie pozostawia osadu na powierzchni. Nietoksyc
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

dostawa preparatów do dezynfekcji

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej we Włodawie (Włodawa, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „dostawa preparatów do dezynfekcji”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 188 194 zł. Złożono 3 oferty.

Łączna wartość umów
188 194 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 lipca 2026

    Termin ofert: 22 lipca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    06 sierpnia 2026

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 2 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAL SA Wrocław, Oddział Kraków (część 1); MEDI-PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (część 2).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 188 194,44 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej we Włodawie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 110197664

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Piłsudskiego 64

1.5.2.)Miejscowość

Włodawa

1.5.3.)Kod pocztowy

22-200

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL811 - Bialski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@spzoz.wlodawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spzoz.wlodawa.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6973bf5e-a957-489c-a338-c3c9483f2992

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

dostawa preparatów do dezynfekcji

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6973bf5e-a957-489c-a338-c3c9483f2992

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00380764

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00029308/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.7 Dostawa preparatów do dezynfekcji

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00340641

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ASZ.382.25.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Preparat bezaldehydowy oparty o aktywny tlen zawierający nadwęglan sodu 10 op
2. Trójenzymatyczny preparat do mycia i dezynfekcji narzędzi i innych wyrobów medycznych, w tym sprzętu endoskopowego, z zawartością czwartorzędowego węglanu amoniowego, niejonowych związków powierzchniowo-czynnych, proteazy, mannazy, amylazy 3 op.
3. Trójenzymatyczny preparat do mycia i dezynfekcji narzędzi i innych wyrobów medycznych, w tym sprzętu endoskopowego, z zawartością czwartorzędowego węglanu amoniowego, niejonowych związków powierzchniowo-czynnych, proteazy, mannazy, amylazy. 60 op.
4. Preparat w postaci pianki do mycia i dezynfekcji powierzchni, bez zapachu i barwników, nie klasyfikowana jako substancja niebezpieczna10 op.
5. Gotowy do użycia preparat na bazie minimum 2 alkoholi propylowych (35g 2 propanol, 25g 1propanol) do szybkiej dezynfekcji małych powierzchni również na oddziałach pediatrycznych i neonatologicznych 250 op.
6.Gotowy do użycia preparat na bazie minimum 2 alkoholi propylowych (35g 2 propanol, 25g 1propanol) do szybkiej dezynfekcji małych powierzchni również na oddziałach pediatrycznych i neonatologicznych 80 op[.
7. System suchych chust. Wiadro z wkładem 100 sztuk. Kompatybilne z preparatem z pozycji 20 - od jednego producenta 1000 op.
8. Łagodny preparat do mycia rąk, bez zapachu i barwników. 350 op.
9. Preparat chlorowy w tabletkach 2,72g, na bazie chloru (99 g dichloroizocyjanuranu sodu/100g), bez zawartości kwasów organicznych o obojętnym pH roztworu (pH 6,5-7,5). 60 op.
10.Gotowe do użycia chusteczki na bazie 1propanolu (25g) oraz 2 propanolu (35g), zawartość alkoholi max. 60g, bez zawartości QAV, związków amoniowych, etanolu, nadtlenku wodoru, kwasów, do szybkiej dezynfekcji wszystkich rodzajów powierzchni wrażliwych odpornych na działanie alkoholu, również nieinwazyjnych wyrobów medycznych, ekranów, klawiatur, paneli kontrolnych oraz sprzętu medycznego i różnego rodzaju wyposażenia. 350 op.
11. Preparat do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej rąk w postaci żelu na bazie 80g etanolu oraz 2propanolu (do 2,5%). 400 op.
12.Preparat alkoholowy do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji 200 op.
13. koncentrat na bazie aminy i QAV przeznaczony do mycia i dezynfekcji sprzętu medycznego, dużych powierzchni wodoodpornych (łóżek, podłóg, blatów, ścian), może być używany do dezynfekcji materiałów obiciowych, tworzywa ABS, szkła, porcelany, stali szlachetnej, aluminium a także niklu oraz chromu 40 op.
14. Antybakteryjny i antygrzybiczy preparat do dezynfekcji błony śluzowej jamy ustnej 50 op.
15. Preparat barwiony na bazie: 2-propanolu, 1-propanolu, 2-difenylolu z dodatkiem nadtlenku wodoru, bez jodu i jego związków, przeznaczonego do dezynfekcji i odtłuszczania skóry. 80 op.
16. Preparat barwiony na bazie: 2-propanolu, 1-propanolu, 2-difenylolu z dodatkiem nadtlenku wodoru, bez jodu i jego związków, przeznaczonego do dezynfekcji i odtłuszczania skóry 100 op.
17. Wodnym roztwór oksydantów o szerokim działaniu przeciwdrobnoustrojowym do odkażania i płukania ran ostrych oraz przewlekłych, takich jak owrzodzenia goleni, odleżyny, rany w przebiegu zespołu stopy cukrzycowej. 100 op.
18. Hydrogel Wodny roztwór oksydantów o szerokim działaniu przeciwdrobnoustrojowym do odkażania i płukania ran ostrych oraz przewlekłych, takich jak owrzodzenia goleni, odleżyny, rany w przebiegu zespołu stopy cukrzycowej 13 op.
19. Gotowy do użycia bezbarwny preparat do dezynfekcji skóry przed iniekcją, szczepieniami zawierający, alkohol i nadtlenek wodoru, bez zawartości jodu, pochodnych fenolowych, spektrum B,F,V,Tbc, opakowanie 350ml z atomizerem 140 op.
20. Gotowy do użycia bezbarwny preparat do dezynfekcji skóry przed iniekcją, szczepieniami zawierający, alkohol i nadtlenek wodoru, bez zawartości jodu, pochodnych feolowych, spektrum B,F,V,Tbc, opakowanie 1L 70 op.
21.Skoncentrowany preparat w postaci płynu do jednoczesnego mycia i dezynfekcji dużych powierzchni. 40 op.
22. Chusteczki do mycia i dezynfekcji powierzchni wyrobów medycznych (w tym sond USG) na bazie nadtlenku wodoru (1,5g), bez alkoholi, kwasu nadoctowego, kwasu glikolowego, TAED, QAV. 350 op.
23. Preparat do automatycznych myjek do utensyliów szpitalnych, do mycia i płukania, zawierający kwas mlekowy oraz kwas cytrynowy, 40 op.
24. Gotowy do użycia preparat przeznaczony do szybkiej dezynfekcji i mycia powierzchni sprzętu medycznego – łóżek, foteli, szafek, aparatury medycznej, inkubatorów, sprzętu rehabilitacyjnego. 60 op.
25.Emulsja o delikatnym zapachu typu woda w oleju do regeneracji skóry 50 op.
26. Na czas trwania umowy wykonawca zobowiązuje się do wkalkulowania w cenę pozycji 8 i 11 dozowników na fotokomórkę w ilości 200. Bezdotykowy dozownik ścienny do dozowania preparatów do odkażania i mycia rąk w postaci płynu, żelu lub pianki

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

175943,17 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Enzymatyczny preparat do maszynowego i manualnego mycia narzędzi, endoskopów i innych wyrobów medycznych; w składzie zawiera 5 enzymów - 7 op.
2. Preparat na bazie kwasu nadoctowego (Kwas nadoctowy wytwarzany “ex tempore” z acetylokaprolaktamu - system PHERA, zawiera 3% nadtlenku wodoru). 26 op.
3. Paski testowe do sprawdzania stężenia kwasu nadoctowego op. = 50 szt 4 op.
4. Kompatybilny z preparatem na bazie kwasu nadoctowego opisanym w pozycji 2, trójenzymatyczny preparat do mycia i dezynfekcji narzędzi i innych wyrobów medycznych, w tym sprzętu endoskopowego, z zawartością czwartorzędowego węglanu amoniowego, niejonowych związków powierzchniowo-czynnych, proteazy, mannazy, amylazy. 5 op.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

5628,96 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Gotowy do użycia roztwór wodny na bazie nadtlenku wodoru w stężeniu 7 - 8%, służący do zamgławiania pomieszczeń, karetek, itp. metodą suchej mgły. Działający na bakterie, wirusy, grzyby, spory. Nie pozostawia osadu na powierzchni. Nietoksyczny, niekorozyjny, biodegradowalny. Produkt medyczny z certyfikatem CE. Butelka o pojemności 1 litra. 30 op.

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

1134,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

181881,84 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

181881,84 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

181881,84 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAL SA Wrocław, Oddział Kraków

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 930533357

7.3.3)Ulica

Balicka 117

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-149

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

181881,84 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6312,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8778,24 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6312,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MEDI-PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010212415

7.3.3)Ulica

ul. Piotra Wysockiego 6B

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-371

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6312,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Brak ofert

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33631600-8Środki antyseptyczne i dezynfekcyjn…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
476 136 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
228 653 zł999 066 zł
Rozstęp międzykwartylowy
770 413 zł
Źródło próbki
CPV 33631600· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
228 653 zł
Mediana
476 136 zł
Górny kwartyl
999 066 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej we Włodawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Włodawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 188 194 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33631600-8 (Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAL SA Wrocław, Oddział Kraków (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.