Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość wybranych ofert
593 151 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    554 360 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    38 791 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostaw częściowych40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli dla SP ZZOZ w Kozienicach

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Kozienicach (Kozienice, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli dla SP ZZOZ w Kozienicach”, wybierając ofertę wykonawcy LINDE - GAZ Polska Sp. z o. o. Łączna wartość ofert: 593 151 zł. Złożono 3 oferty.

Łączna wartość ofert
593 151 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 lipca 2026

    Termin ofert: 23 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: LINDE - GAZ Polska Sp. z o. o. (część 1); LINDE GAZ Polska Sp. z o. o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 593 151,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOZIENICACH

1.3.)Oddział zamawiającego

SPZZOZ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670146450

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Al. Władysława Sikorskiego 10

1.5.2.)Miejscowość

Kozienice

1.5.3.)Kod pocztowy

26-900

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.7.)Numer telefonu

48 67 97 182

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

m.langa@szpitalkozienice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalkozienice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpitalkozienice.ezamawiajacy.pl/pn/SZPITALKOZIENICE/demand/305135/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli dla SP ZZOZ w Kozienicach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8f0cd4b9-2c85-4169-8b7a-f95fec55d67e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00378684

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00032866/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.9 Dostawa gazów medycznych i technicznych wraz z dzierżawą butli dla SP ZZOZ w Kozienicach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00338066

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

11/TP/ND.ZP/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

556869,80 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 1 – Gazy medyczne

4.5.3.)Główny kod CPV

24111500-0 - Gazy medyczne

4.5.5.)Wartość części

525319,30 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie Nr 2 – Gazy techniczne

4.5.3.)Główny kod CPV

24111000-5 - Wodór, argon, gazy szlachetne, azot i tlen

4.5.5.)Wartość części

31550,50 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

554360,49 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

554360,49 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

554360,49 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

LINDE - GAZ Polska Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6770067397

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-864

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

593151,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2029-08-04

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

38790,51 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

48585,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

38790,51 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

LINDE GAZ Polska Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6770067397

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-864

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

593151,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2029-08-04

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

24111500-0Gazy medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
567 596 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
351 835 zł1 345 131 zł
Rozstęp międzykwartylowy
993 296 zł
Źródło próbki
CPV 24111500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
351 835 zł
Mediana
567 596 zł
Górny kwartyl
1 345 131 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Kozienicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kozienice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 593 151 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 24111500-0 (Gazy medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: LINDE - GAZ Polska Sp. z o. o. (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.