Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
11 685 zł
Umowa zawarta
7 lipca 2026
Okres realizacji
od 10 lipca 2026 do 15 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 11 685 zł – 60 270 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie audytora wiodącego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przeprowadzenie audytu końcowego w obszarze cyberbezpieczeństwa w ramach projektu pn. ,,Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Przeprowadzenie audytu końcowego w obszarze cyberbezpieczeństwa w ramach projektu pn.…”, wybierając ofertę wykonawcy BLUE Energy Sp. z o. o. Wartość umowy: 11 685 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
11 685 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BLUE Energy Sp. z o. o. (Poznań), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 11 685,00 zł (umowę zawarto 7 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 11 685,00 zł do 60 270,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 10 lipca 2026 r. do 15 lipca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288774

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kopcińskiego 22

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

90-153

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzial.zamowien.publicznych@barlicki.pl, anna.pietrzyk@barlicki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.barlicki.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/barlicki

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przeprowadzenie audytu końcowego w obszarze cyberbezpieczeństwa w ramach projektu pn. ,,Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-42db48d6-5e97-477c-aed1-b82722c02f2b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00378497

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00002793/14/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 „Realizacja cyklu sześciu specjalistycznych szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa, oraz przeprowadzenie audytu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Rozwój usług cyfrowych w USK Nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi” KPOD.07.03-IP.10-0115/25 w ramach KPO I ZWIĘKSZANIA ODPORNOŚCI Inwestycja 01.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia" będąca elementem komponentu „Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa Szpitala" w wyniku naboru KPOD.07.03-IP.10-001/25

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00284149

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

97/TP/ZP/U/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

14995 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie audytu końcowego w obszarze cyberbezpieczeństwa w ramach projektu pn. ,,Rozwój usług cyfrowych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 im. N. Barlickiego w Łodzi”, zgodnie z warunkami określonymi w dokumentach niniejszego zamówienia, w tym w szczególności „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2 do SWZ) i „Opisie Przedmiotu Zamówienia ” (załącznik nr 1a do Formularza Oferty).

4.5.3.)Główny kod CPV

72800000-8 - Usługi audytu komputerowego i testowania komputerów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11685 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

60270 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11685 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BLUE Energy Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7781473428

7.3.3)Ulica

ul. Towarowa 35

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-896

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11685 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-07-10 do 2026-07-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72800000-8Usługi audytu komputerowego i testo…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 11 685 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72800000-8 (Usługi audytu komputerowego i testowania komputerów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BLUE Energy Sp. z o. o. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.