Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Brak ofert

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

Oferty w postępowaniu
0 ofert
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont boiska i wymiana piłkochwytów na terenie Szkoły Podstawowej nr 74 im. Mikołaja Kopernika przy ul. Trybunalskiej 17/25 w Poznaniu

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja Kopernika (Poznań, Wielkopolskie) opublikował wynik postępowania „Remont boiska i wymiana piłkochwytów na terenie Szkoły Podstawowej nr 74 im. Mikołaja…”.

Zamawiający: Szkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja KopernikaPoznań, Wielkopolskieopublikowano 5 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 809 826 zł
Liczba ofert
0 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Brak ofert. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 0 ofert.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 74 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000245664

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Trybunalska 17 lokal 25

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

60-325

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

info@sp74.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://sp74.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-99d640e4-402f-4e47-bc71-2c58bf0a9a09

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont boiska i wymiana piłkochwytów na terenie Szkoły Podstawowej nr 74 im. Mikołaja Kopernika przy ul. Trybunalskiej 17/25 w Poznaniu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-99d640e4-402f-4e47-bc71-2c58bf0a9a09

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00377996

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00136912/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Remont boisk oraz dokończenie remontu sali gimnastycznej wraz z zapleczem

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00347861

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SP74.ZP/252-03/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont boiska i wymiana piłkochwytów na terenie Szkoły Podstawowej nr 74 im. Mikołaja Kopernika przy ul. Trybunalskiej 17/25 w Poznaniu, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, określonym w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
Na opis przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do niniejszej specyfikacji, opisujący zakres wykonywanych robót będących przedmiotem zamówienia składają się:
1) przedmiar robót,
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót,
3) projekt techniczny.

4.5.3.)Główny kod CPV

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Brak ofert.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45212220-4Roboty budowlane związane z wielofu…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
809 826 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
349 210 zł2 435 071 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 085 862 zł
Źródło próbki
CPV 45212· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
349 210 zł
Mediana
809 826 zł
Górny kwartyl
2 435 071 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja Kopernika prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45212220-4 (Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.