Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
439 720 zł
Umowa zawarta
4 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 30 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 439 720 zł – 517 749 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności za faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających do szkół podstawowych w gminie Pępowo w roku szkolnym 2026/2027

Zamawiający Gmina Pępowo (Pępowo, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających do szkół podstawowych w gminie…”, wybierając ofertę wykonawcy PHU CONTINENTAL TRAVEL Paulina Węgrzynowska. Wartość umowy: 439 720 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina PępowoPępowo, Wielkopolskieopublikowano 4 sierpnia 2026
Wartość umowy
439 720 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 lipca 2026

    Termin ofert: 14 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 sierpnia 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PHU CONTINENTAL TRAVEL Paulina Węgrzynowska (Rawicz), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 439 719,60 zł (umowę zawarto 4 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 439 719,60 zł do 517 749,30 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 30 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA PĘPOWO

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 411050592

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Stanisławy Nadstawek 6

1.5.2.)Miejscowość

Pępowo

1.5.3.)Kod pocztowy

63-830

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@pepowo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pepowo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/pepowo

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających do szkół podstawowych w gminie Pępowo w roku szkolnym 2026/2027

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3b9602d0-6990-4fca-82c3-09dbc0edee85

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00377434

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00625481/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup biletów miesięcznych dla uczniów dojeżdżających do szkół podstawowych w gminie Pępowo w roku szkolnym 2026/2027

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00323985

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WRG.271.11.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

492073,80 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup biletów miesięcznych na przewóz dzieci i uczniów dojeżdżających do szkół podstawowych w gminie Pępowo w ramach komunikacji regularnej. Zakup biletów dotyczy przewozu uczniów (dowóz i odwóz do miejsca zamieszkania – miejsc przystankowych) w ramach utworzonych przez Wykonawcę linii regularnych obejmujących miejscowości, z których dojeżdżają uczniowie do placówek oświatowych na terenie gminy Pępowo.

Wykaz szkół:
a) Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie, ul. Powstańców Wielkopolskich 44,
b) Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Skoraszewicach,
Skoraszewice 15a.

3.2. Usługa polega na przewozie uczniów autokarami o ilości miejsc dostosowanej każdorazowo do liczby uczestników, z gwarancją, że każdy uczeń posiada własne miejsce siedzące.

Tygodniowa liczba kilometrów wynosi około 2 570,00 km, czyli miesięczna liczba kilometrów wynosi około 10 250 km.
Liczba osób dowożonych autobusami z terenu gminy Pępowo do Szkół Podstawowych wynosi około 407 dzieci, w tym 99 osób do szkoły w Skoraszewicach i 308 osób do szkoły w Pępowie. W ramach zamówienia należy uwzględnić również przewóz opiekunów uczniów zatrudnianych przez Zamawiającego – 3 osoby.

Dane związane z liczbą kilometrów i liczbą dowożonych uczniów dotyczą roku szkolnego 2026/2027 i są danymi szacunkowymi uzyskanymi ze szkół . Imienna lista uczniów, dla których zostaną zakupione bilety zostanie podana do wiadomości Wykonawcy przez dyrektorów szkół przed rozpoczęciem każdego semestru.

W czasie obowiązywania umowy w roku szkolnym 2026/2027 liczba kilometrów i liczba dowożonych dzieci może ulec zmianie w zależności od liczebności uczniów w szkołach oraz zmianach w planach nauczania. Zamówienie mniejszej ilości biletów nie jest traktowane jako odstąpienie od umowy przez Zmawiającego i nie daje po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń, w szczególności o odszkodowanie.

3.3. Trasy oraz harmonogram przewozów uczniów do poszczególnych szkół w gminie Pępowo określone zostały w załączniku nr 8 do niniejszej SWZ.

Zamawiający zastrzega sobie możliwość odstępstw od podanego rozkładu jazdy z powodu zmiany planów lekcji, liczby dzieci, zmiany organizacji roku szkolnego, odpracowania dni wolnych, zmiany obwodów szkół.

4.5.3.)Główny kod CPV

34980000-0 - Bilety przewozowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

439719,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

517749,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

439719,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHU CONTINENTAL TRAVEL Paulina Węgrzynowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6991442273

7.3.3)Ulica

SARNÓWKA 35

7.3.4)Miejscowość

Rawicz

7.3.5)Kod pocztowy

63-900

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

439719,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34980000-0Bilety przewozowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Pępowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pępowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 439 720 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34980000-0 (Bilety przewozowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PHU CONTINENTAL TRAVEL Paulina Węgrzynowska (Rawicz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.