Dostawa technicznych środków materiałowych do pojazdów.
Zamawiający 33 Baza Lotnictwa Transportowego w Powidzu (Powidz, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa technicznych środków materiałowych do pojazdów”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=751, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,1 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
13 wpisów- Ogłoszenie
05 września 2025
Termin ofert: 17 września 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
12 listopada 2025
1 oferta5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
01 grudnia 2025
3 oferty3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
04 sierpnia 2026
- Wykonanie umowy
04 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
05 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
05 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | 33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W POWIDZU |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 310188854 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Powidz-Osiedle 6 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Powidz |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 62-430 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL414 - Koniński |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | 33bltr.przetargi@ron.mil.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://33bltr.wp.mil.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-fd6dbfd4-d03f-4869-a354-45408de70223 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00377206 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-04 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00408674 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa technicznych środków materiałowych do pojazdów. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Dostawa opon do pojazdów wojskowych dla służby czołgowo – samochodowej |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 34350000-5 - Opony do pracy w lekkich i ciężkich warunkach |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-11-05 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 30 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Moto Budrex sp. z.o.o |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5540235790 |
| 4.3.3.) | Ulica | Grunwaldzka 291 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Bydgoszcz |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 85-438 |
| 4.3.6.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 105172,38 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00526569/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-02 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 105172,38 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →