Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 808 979 zł
Umowa zawarta
29 lipca 2026
Okres realizacji
do 30 czerwca 2027
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 2 808 979 zł – 3 102 698 złodrzucone: 5wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi gminnej nr 108762 – ul. Jana Pawła II w Lwówku Śląskim

Zamawiający Gmina i Miasto Lwówek Śląski (Lwówek Śląski, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi gminnej nr 108762 – ul. Jana Pawła II w Lwówku Śląskim”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Drogowo Budowlana „BRUKBUD” Jerzy Żoga, Grzegorz Jewtuch, Zbigniew Franczyk Spółka Cywilna,. Wartość umowy: 2 808 979 zł. Złożono 8 ofert.

Wartość umowy
2 808 979 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Drogowo Budowlana „BRUKBUD” Jerzy Żoga, Grzegorz Jewtuch, Zbigniew Franczyk Spółka Cywilna (Lwówek Śląski), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 808 978,96 zł (umowę zawarto 29 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 2 808 978,96 zł do 3 102 697,64 zł. Odrzucono 5 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail