Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
81 988 zł
Umowa zawarta
15 czerwca 2026
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dzierżawa analizatora koagulologicznego z dostawą odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych

Zamawiający Szpital Powiatowy w Sławnie (Sławno, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dzierżawa analizatora koagulologicznego z dostawą odczynników, kalibratorów, materiałów…”, wybierając ofertę wykonawcy „Bio-Ksel” Sp. z o.o. Wartość umowy: 81 988 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
81 988 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 maja 2026

    Termin ofert: 26 maja 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy „Bio-Ksel” Sp. z o.o. (Grudziądz).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 81 987,84 zł (umowę zawarto 15 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szpital Powiatowy w Sławnie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 331308664

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

I-go Pułku Ułanów

1.5.2.)Miejscowość

Sławno

1.5.3.)Kod pocztowy

76-100

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@szpital-slawwno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.szpital-slawno.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-91f6ed38-108b-4cdb-a72e-37cef0df498f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dzierżawa analizatora koagulologicznego z dostawą odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych
i eksploatacyjnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-91f6ed38-108b-4cdb-a72e-37cef0df498f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00376177

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00100643/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Dzierżawa analizatora koagulologicznego z dostawą odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i eksploatacyjnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00245528

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/5/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa analizatora koagulologicznego z dostawą odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych
2. i eksploatacyjnych.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony jest w Załączniku Nr 2 i Załączniku nr 3 do SWZ.
4. Przedstawione ilości w Załączniku Nr 2 do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy) są ilościami szacunkowymi.
5. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niezrealizowania umowy w pełnym zakresie.

4.5.3.)Główny kod CPV

38434000-6 - Analizatory

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

81987,84 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

81987,84 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

81987,84 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

„Bio-Ksel” Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

876-21-18-632

7.3.4)Miejscowość

Grudziądz

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

81987,84 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38434000-6Analizatory
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Powiatowy w Sławnie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sławno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 81 988 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38434000-6 (Analizatory). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: „Bio-Ksel” Sp. z o.o. (Grudziądz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.