Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

SZP.281.35.2026 - Dostawa platformy z funkcjami AI dla pracowni radiologicznych w ramach przedsięwzięcia pn. „Rozwój usług cyfrowych w Instytucie ,,Centrum Zdrowia Matki Polki'' w Łodzi” (...)

Zamawiający Instytut "centrum Zdrowia Matki Polki" (Łódź, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „SZP.281.35.2026 - Dostawa platformy z funkcjami AI dla pracowni radiologicznych w ramach…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Instytut "centrum Zdrowia Matki Polki"Łódź, Łódzkieopublikowano 4 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wykonanie umowyBieżące

    04 sierpnia 2026

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

INSTYTUT "CENTRUM ZDROWIA MATKI POLKI"

1.2.)Oddział zamawiającego

Samodzielna Sekcja Zamówień Publicznych

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 471610127

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Rzgowska 281/289

1.4.2.)Miejscowość

Łódź

1.4.3.)Kod pocztowy

93-338

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

agnieszka.wronka@iczmp.edu.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.iczmp.edu.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Instytut badawczy

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ce995a23-7619-4b07-a643-f1818f638fef

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00375708

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-04

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

379851-2026

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

„Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

SZP.281.35.2026 - Dostawa platformy z funkcjami AI dla pracowni radiologicznych w ramach przedsięwzięcia pn. „Rozwój usług cyfrowych w Instytucie ,,Centrum Zdrowia Matki Polki'' w Łodzi” (...)

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa platformy z funkcjami AI dla pracowni radiologicznych w ramach przedsięwzięcia pn. „Rozwój usług cyfrowych w Instytucie ,,Centrum Zdrowia Matki Polki'' w Łodzi” w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”

3.9.)Główny kod CPV

48180000-3 - Pakiety oprogramowania medycznego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-07-10

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Pixel Technology Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7271010965

4.3.3.)Ulica

ul. Piękna 1

4.3.4.)Miejscowość

Łódź

4.3.5.)Kod pocztowy

93-558

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1325940,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

467231-2026

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-10

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1325940,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Przedmiot zamówienia współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach instrumentu Krajowego Planu Odbudowy i
Zwiększania Odporności (KPO) dla przedsięwzięć realizowanych w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów
transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”, będącej elementem
komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. Przedsięwzięcie pn. „Rozwój usług cyfrowych
w Instytucie ,,Centrum Zdrowia Matki Polki'' w Łodzi” w ramach inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji
cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” – umowa dofinansowania nr
KPOD.07.03-IP.10-0370/25/KPO/62/2025/334.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48180000-3Pakiety oprogramowania medycznego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →