Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
195 044 zł
Umowa zawarta
29 lipca 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 195 044 zł – 199 490 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa paliwa gazowego do latarni gazowych na terenie Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy w rejonie „Sadyby”.

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Mokotów (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa paliwa gazowego do latarni gazowych na terenie Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy…”, wybierając ofertę wykonawcy Audax Renevables sp. z o.o. Wartość umowy: 195 044 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica MokotówWarszawa, Mazowieckieopublikowano 3 sierpnia 2026
Wartość umowy
195 044 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 lipca 2026

    Termin ofert: 9 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Audax Renevables sp. z o.o. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 195 043,52 zł (umowę zawarto 29 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 195 043,52 zł do 199 490,12 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail