Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
22 lipca 2026
Okres realizacji
14 dni
Oferty w postępowaniu
2 oferty
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOSTAWA HISTEROSKOPU DIAGNOSTYCZNO-OPERACYJNEGO Z CIĄGŁYM PRZEPŁYWEM, ŚREDNICA 5MM RESEKTOSKOPU BIPOLARNEGO 22/24 FR WRAZ Z URUCHOMIENIEM ZESTAWU I SZKOLENIEM

Zamawiający Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy S.A (Tarnowskie Góry, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA HISTEROSKOPU DIAGNOSTYCZNO-OPERACYJNEGO Z CIĄGŁYM PRZEPŁYWEM, ŚREDNICA 5MM…”, wybierając ofertę wykonawcy MEDEN - INMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Złożono 2 oferty.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 905 290 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,5 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 czerwca 2026

    Termin ofert: 3 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MEDEN - INMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Koszalin).

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 14 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy S.A

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 241512940

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Pyskowicka 47-51

1.5.2.)Miejscowość

Tarnowskie Góry

1.5.3.)Kod pocztowy

42-612

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.5.7.)Numer telefonu

32/285-40-58 wewn. 447

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

jsobczyk@wspsa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wspsa.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wspsa.ezamawiajacy.pl/pn/wspsa/demand/300159/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DOSTAWA HISTEROSKOPU DIAGNOSTYCZNO-OPERACYJNEGO Z CIĄGŁYM PRZEPŁYWEM, ŚREDNICA 5MM RESEKTOSKOPU BIPOLARNEGO 22/24 FR WRAZ Z URUCHOMIENIEM ZESTAWU I SZKOLENIEM

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c9d03407-f9fe-4698-8ca3-aaa04b7c3f84

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00374270

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00309105/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WSP-DZP-2100-24/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

88063,83 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

DOSTAWA HISTEROSKOPU DIAGNOSTYCZNO-OPERACYJNEGO Z CIĄGŁYM PRZEPŁYWEM, ŚREDNICA 5MM RESEKTOSKOPU BIPOLARNEGO 22/24 FR WRAZ Z URUCHOMIENIEM ZESTAWU I SZKOLENIEM
. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu histeroskopowego do zabiegów ginekologicznych
- resektoskop bipolarny 22/24 FR- 1 zestaw
- histeroskop diagnostyczno-operacyjny z ciągłym przepływem, średnica 5 mm. – 1 zestaw.
2. Przedmiot zamówienia został opisany w załączniku nr 2 do SWZ, gdzie wskazano jego parametry
minimalne.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33161000-6 - Urządzenia elektrochirurgiczne

33100000-1 - Urządzenia medyczne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

2

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

71828,89 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

71828,89 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

55448,98 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MEDEN - INMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

669 225 55 63

7.3.3)Ulica

ul. Wenedów 2

7.3.4)Miejscowość

Koszalin

7.3.5)Kod pocztowy

75-847

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

55448,98 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33100000-1Urządzenia medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
905 290 zł
Próbka: 221 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
277 778 zł2 186 080 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 908 302 zł
Źródło próbki
CPV 33100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
277 778 zł
Mediana
905 290 zł
Górny kwartyl
2 186 080 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy S.A prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tarnowskie Góry.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33100000-1 (Urządzenia medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MEDEN - INMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Koszalin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.