Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 872 942 zł
Umowa zawarta
30 lipca 2026
Okres realizacji
do 18 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 1 872 942 zł – 2 758 280 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin udzielonej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozbudowa ulicy Leszczynowej w Jeżowie Sudeckim.

Zamawiający Gmina Jeżów Sudecki (Jeżów Sudecki, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa ulicy Leszczynowej w Jeżowie Sudeckim”, wybierając ofertę wykonawcy MG-TECH Inżynieria Lądowa Mariusz Gałkowski. Wartość umowy: 1 872 942 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina Jeżów SudeckiJeżów Sudecki, Dolnośląskie (powiat Karkonoski →)opublikowano 3 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 872 942 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 czerwca 2026

    Termin ofert: 1 lipca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 sierpnia 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MG-TECH Inżynieria Lądowa Mariusz Gałkowski (Jeżów Sudecki), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 872 941,92 zł (umowę zawarto 30 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 1 872 941,92 zł do 2 758 279,92 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 18 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Jeżów Sudecki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 230821687

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Długa 63

1.5.2.)Miejscowość

Jeżów Sudecki

1.5.3.)Kod pocztowy

58-521

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@jezowsudecki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ezamowienia.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ae325281-f3f1-4e42-88bc-7892dac5b0ee

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rozbudowa ulicy Leszczynowej w Jeżowie Sudeckim.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ae325281-f3f1-4e42-88bc-7892dac5b0ee

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00373957

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00047360/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Przebudowa ul. Leszczynowej w Jeżowie Sudeckim.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00294994

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RGK.ZP.271.3.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Projekt budowlany - Załącznik nr 1 do SWZ. Nazwa pliku „Załącznik nr 1 - Projekt”.
2) Oferenci w ramach ceny ofertowej zobowiązani są ująć prace odtworzeniowe
na nieruchomości nr 201/2, obręb Jeżów Sudecki w zakresie określonym przez uprawnionego rzeczoznawcę majątkowego, w związku wyłączeniem części nieruchomości na potrzeby rozbudowy drogi ul. Leszczynowej w Jeżowie Sudeckim. Oferenci mają obowiązek przeprowadzić prace odtworzeniowe wyłączenie w zakresie rzeczowym i finansowym określonym treścią operatu szacunkowego, tj.:
- nowa część ogrodzenia wraz z cokołem betonowym od strony ogrodu. Ogrodzenie z siatki na słupkach stalowych osadzonych na stopach betonowych wzdłuż istniejącego cokołu betonowego (po dawnym ogrodzeniu). Cokół ten spełnia również role muru oporowego pomiędzy ogrodem, a wybudowanym trawnikiem. Ogrodzenie o łącznej długości 24,65mb.
- część ogrodzenia przyległa do ogrodzenia nowego od strony wejścia głównego do budynku. Ogrodzenie z siatki na słupkach osadzonych w cokole betonowym. Ogrodzenie o długości 11,60mb.
- część ogrodzenia na odcinku od strony wejścia głównego do drugiej bramy. Ogrodzenie z siatki w ramkach na słupkach stalowych osadzonych w cokole betonowym. grodzenie o długości 4,70mb.
- bramy, bramka i zadaszenie nad wejściem głównym do budynku. Bramy i bramka z siatki w ramach z kształtowników stalowych ze słupkami przybramowymi z rur stalowych osadzonych w cokole betonowym. Zadaszenie nad wejściem do budynku o konstrukcji stalowej (słupki stalowe osadzone w gruncie). Dach z blachy.
Zgodnie z treścią Decyzji Starosty Karkonoskiego nr GKN.III.683.1.2025.2
z dnia 13.02.2026 r. wartość odtworzeniowa w/w składowych określona została na kwotę brutto 40.600,00 zł. Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania w/w odtworzeń wyłącznie w zakresie rzeczowym i do wysokości kwoty wskazanej przez rzeczoznawcę majątkowego.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1872941,92 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2758279,92 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1872941,92 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MG-TECH Inżynieria Lądowa Mariusz Gałkowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6141023319

7.3.3)Ulica

Szybowcowa 23B

7.3.4)Miejscowość

Jeżów Sudecki

7.3.5)Kod pocztowy

58-521

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1872941,92 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-18

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233000-9Roboty w zakresie konstruowania, fu…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
835 394 zł
Próbka: 64 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
380 714 zł1 860 538 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 479 824 zł
Źródło próbki
CPV 45233000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
380 714 zł
Mediana
835 394 zł
Górny kwartyl
1 860 538 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Jeżów Sudecki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jeżów Sudecki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 872 942 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233000-9 (Roboty w zakresie konstruowania. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MG-TECH Inżynieria Lądowa Mariusz Gałkowski (Jeżów Sudecki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.