Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
200 000 zł
Umowa zawarta
31 lipca 2026
Okres realizacji
do 7 września 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Przebieg pojazdu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup samochodu dla OSP Leszczyny

Zamawiający Miasto Garwolin (Garwolin, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup samochodu dla OSP Leszczyny”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Transportowe Adam Cisiński. Wartość umowy: 200 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Miasto GarwolinGarwolin, Mazowieckie (powiat Garwoliński →)opublikowano 3 sierpnia 2026
Wartość umowy
200 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Transportowe Adam Cisiński (Warłów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 200 000,00 zł (umowę zawarto 31 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 7 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIASTO GARWOLIN

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582150

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Staszica 15

1.5.2.)Miejscowość

Garwolin

1.5.3.)Kod pocztowy

08-400

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@garwolin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://garwolin.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miastogarwolin.ezamawiajacy.pl/pn/miastogarwolin/demand/304323/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup samochodu dla OSP Leszczyny

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8834373b-f5a1-4a39-8df1-9348c04f5681

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00373936

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00034176/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup samochodu dla OSP Leszczyny

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00331223

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZK.271.2.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup używanego, średniego samochodu pożarniczego ze sprzętem ratowniczo – gaśniczym zamontowanym na stałe dla OSP Leszczyny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 9 do SWZ oraz Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

34144210-3 - Wozy strażackie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa

34144200-0 - Pojazdy służb ratowniczych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

200000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

200000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

200000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Transportowe Adam Cisiński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5751333710

7.3.3)Ulica

ul. Lipowa 30

7.3.4)Miejscowość

Warłów

7.3.5)Kod pocztowy

46-380

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

200000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-09-07

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144210-3Wozy strażackie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 020 000 zł
Próbka: 107 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
415 752 zł1 400 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
984 248 zł
Źródło próbki
CPV 34144210· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
415 752 zł
Mediana
1 020 000 zł
Górny kwartyl
1 400 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Garwolin prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Garwolin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 200 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144210-3 (Wozy strażackie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Usługi Transportowe Adam Cisiński (Warłów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.