Dostawy sukcesywne materiałów medycznych jednorazowego użytku oraz drobnego sprzętu (asortymentu) medycznego niejałowego.
Zamawiający Szpital Grochowski im. dr med. Rafała Masztaka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawy sukcesywne materiałów medycznych jednorazowego użytku oraz drobnego sprzętu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 904 191 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
22 wpisów- Zmiana ogłoszenia
30 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
30 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
30 lipca 2026
- Wykonanie umowy
30 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Szpital Grochowski im. dr med. Rafała Masztaka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 002153989 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Grenadierów 51/59 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 04-073 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | szpital@grochowski.waw.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.grochowski.waw.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-aa8ec9af-cf23-4552-a426-f7a90a38dd6b |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00371372 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-07-30 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 337905-2025 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawy sukcesywne materiałów medycznych jednorazowego użytku oraz drobnego sprzętu (asortymentu) medycznego niejałowego. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia są dostawy sukcesywne materiałów medycznych |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33140000-3 - Materiały medyczne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-07-01 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2025-07-01 do 2026-06-30 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | MAR FOUR SIEKIERSKA, TITIENKO S.C. |
| 4.3.1.1.) | Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia | Marta Titienko i Wioletta Siekierska |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7312089692 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Srebrzyńska 5/7 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Konstantynów Łódzki |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 95-050 |
| 4.3.6.) | Województwo | łódzkie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 5641,92 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 165-563760-2025 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-06-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 5049,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.