Przeprowadzenie kursu na prawo jazdy kat. B w ramach realizacji projektu FEPM.05.08-IZ.00-0087/23 „Poprawa jakości kształcenia zawodowego na terenie Powiatu Człuchowskiego”.
Zamawiający Powiatowy Ośrodek Edukacji Kultury Sportu i Turystyki (Człuchów, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przeprowadzenie kursu na prawo jazdy kat. B w ramach realizacji projektu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 108 581 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=365, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
27 maja 2025
Termin ofert: 4 czerwca 2025 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
27 czerwca 2025
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
30 lipca 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Powiatowy Ośrodek Edukacji Kultury Sportu i Turystyki |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 771307276 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Osiedle Wazów1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Człuchów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 77-300 |
| 1.4.4.) | Województwo | pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL637 - Chojnicki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 598345366 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | m.kowalczyk@poeksit.czluchow.org.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://poeksit.czluchow.org.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-4e1f803a-137d-4c6d-bb8f-09e59f18ff51 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00370935 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-07-30 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00249679 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Projekt FEPM.05.08-IZ.00-0087/23 „Poprawa jakości kształcenia zawodowego na terenie Powiatu Człuchowskiego”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza, Działanie 5.8 Edukacja ogólna i zawodowa w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Przeprowadzenie kursu na prawo jazdy kat. B w ramach realizacji projektu FEPM.05.08-IZ.00-0087/23 „Poprawa jakości kształcenia zawodowego na terenie Powiatu Człuchowskiego”. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | „Przeprowadzenie kursu na prawo jazdy kat. B” w ramach realizacji projektu FEPM.05.08-IZ.00-0087/23 „Poprawa jakości |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 80411000-8 - Usługi szkół jazdy |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-06-24 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2025-11-30 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | CENTRUM SZKOLENIA KIEROWCÓW RONDO-BIS Wysocka Wiesława |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5881234076 |
| 4.3.3.) | Ulica | Dąbrowskiego 6D, oddział ul. Długa 27 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Rumia, oddział Kościerzyna |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 84-230 |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 24000,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00297484/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-11-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 24000 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.