Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
555 960 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Zakup samochodu typu furgon na potrzeby DSDiK. CPV 34144750-0. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia
    TOYOTA SABAJ ŁÓDŹ SPÓŁKA JAWNA· Rzgów
    Wartość umowy
    138 990 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Zakup samochodu typu furgon na potrzeby DSDiK. CPV 34144750-0. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia
    TOYOTA SABAJ ŁÓDŹ SPÓŁKA JAWNA· Rzgów
    Wartość umowy
    138 990 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Zakup samochodu typu furgon na potrzeby DSDiK. CPV 34144750-0. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia
    TOYOTA SABAJ ŁÓDŹ SPÓŁKA JAWNA· Rzgów
    Wartość umowy
    138 990 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Zakup samochodu typu furgon na potrzeby DSDiK. CPV 34144750-0. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia
    TOYOTA SABAJ ŁÓDŹ SPÓŁKA JAWNA· Rzgów
    Wartość umowy
    138 990 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
16 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup 4 szt. samochodów typu furgon na zabezpieczenie potrzeb Służby Utrzymaniowej. CPV 34144750-0

Zamawiający Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup 4 szt. samochodów typu furgon na zabezpieczenie potrzeb Służby Utrzymaniowej. CPV…”, wybierając ofertę wykonawcy TOYOTA SABAJ ŁÓDŹ SPÓŁKA JAWNA. Łączna wartość umów: 555 960 zł. Złożono 16 ofert.

Łączna wartość umów
555 960 zł
Liczba ofert
16 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 4 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma TOYOTA SABAJ ŁÓDŹ SPÓŁKA JAWNA za łącznie 555 960,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 16 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001255179

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Krakowska 28

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-425

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@dsdik.wroc.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://dsdik.wroc.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-00d8db86-d118-4299-86d0-63cea8448e70

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


zarząd drogowy

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup 4 szt. samochodów typu furgon na zabezpieczenie potrzeb Służby Utrzymaniowej. CPV 34144750-0

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-00d8db86-d118-4299-86d0-63cea8448e70

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00369066

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00306269

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

NI.2720.58.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

406504,07 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup samochodu typu furgon na potrzeby DSDiK. CPV 34144750-0. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

34144750-0 - Pojazdy do transportu ładunków

4.5.5.)Wartość części

125000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup samochodu typu furgon na potrzeby DSDiK. CPV 34144750-0. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

34144750-0 - Pojazdy do transportu ładunków

4.5.5.)Wartość części

125000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup samochodu typu furgon na potrzeby DSDiK. CPV 34144750-0. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

34144750-0 - Pojazdy do transportu ładunków

4.5.5.)Wartość części

125000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup samochodu typu furgon na potrzeby DSDiK. CPV 34144750-0. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

34144750-0 - Pojazdy do transportu ładunków

4.5.5.)Wartość części

125000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

138990 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

145755,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

138990 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TOYOTA SABAJ ŁÓDŹ SPÓŁKA JAWNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 470566157

7.3.3)Ulica

ul. Łódzka 69A

7.3.4)Miejscowość

Rzgów

7.3.5)Kod pocztowy

95-030

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

138990 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

105 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

138990 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

145755,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

138990 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TOYOTA SABAJ ŁÓDŹ SPÓŁKA JAWNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 470566157

7.3.3)Ulica

ul. Łódzka 69A

7.3.4)Miejscowość

Rzgów

7.3.5)Kod pocztowy

95-030

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

138990 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

105 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

138990 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

145755,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

138990 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TOYOTA SABAJ ŁÓDŹ SPÓŁKA JAWNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 470566157

7.3.3)Ulica

ul. Łódzka 69A

7.3.4)Miejscowość

Rzgów

7.3.5)Kod pocztowy

95-030

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

138990 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

105 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

138990 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

145755,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

138990 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TOYOTA SABAJ ŁÓDŹ SPÓŁKA JAWNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 470566157

7.3.3)Ulica

ul. Łódzka 69A

7.3.4)Miejscowość

Rzgów

7.3.5)Kod pocztowy

95-030

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

138990 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

105 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144750-0Pojazdy do transportu ładunków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
595 000 zł
Próbka: 206 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
243 927 zł1 386 057 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 142 130 zł
Źródło próbki
CPV 34144· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
243 927 zł
Mediana
595 000 zł
Górny kwartyl
1 386 057 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 555 960 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144750-0 (Pojazdy do transportu ładunków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TOYOTA SABAJ ŁÓDŹ SPÓŁKA JAWNA (Rzgów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.