Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
24 900 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    7800 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    4200 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    6500 zł
    6 ofert
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    3200 zł
    4 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    3200 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
25 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie inspektora nadzoru w branży drogowej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie usługi nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn.: „Przebudowa dróg na teranie miasta Starachowice”

Zamawiający Gmina Starachowice (Starachowice, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie usługi nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn.: Przebudowa dróg na…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 24 900 zł. Złożono 25 ofert.

Łączna wartość umów
24 900 zł
Liczba ofert
25 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 maja 2026

    Termin ofert: 22 maja 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    29 lipca 2026

    5 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 5 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma EKO INWEST WIOREK SP. Z O.O. za łącznie 24 899,99 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 25 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Starachowice

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291009892

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Radomska 45

1.5.2.)Miejscowość

Starachowice

1.5.3.)Kod pocztowy

27-200

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@starachowice.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://starachowice.eu/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-66d20811-de31-46ab-bfa2-9598a1c19356

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Pełnienie usługi nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn.: „Przebudowa dróg na teranie miasta Starachowice”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-66d20811-de31-46ab-bfa2-9598a1c19356

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00368620

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00019960/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.23 Przebudowa dróg na terenie miasta Starachowice - Inspektor nadzoru

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00242113

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.22.2026.ESł

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

86453,92 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: pełnienie usługi nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn. : „Przebudowa dróg na teranie miasta Starachowice”:
Przebudowa drogi gminnej nr 304060T - ul. Jeżynowa, na długości 247 mb – działka ew. nr 973, 1006/3, 1006/5, 1006/6, 1007, 1008, 1009, 1010, 1012, 1013, 987/4 obręb 0003, jedn. ewid. 261101_01.
Zakres robót obejmuje: wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego z progami zwalniającymi, wykonanie obustronnych poboczy, przebudowę istniejących zjazdów indywidualnych z kostki brukowej, przebudowę istniejącej linii energetycznej nn oraz teletechnicznej ze względu na kolizję, wykonanie kanału technologicznego oraz kanalizacji deszczowej, wykonanie oświetlenia, wykonanie przepustu rurowego w koronie drogi oraz przebudowę istniejącego rowu w zakresie umocnienia dana i skarp, regulacja urządzeń sieci podziemnych, oznakowanie poziome i pionowe.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych i przedmiary robót, opublikowanej na stronie https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-fbda11c2-974c-4ba0-b3b5-4d91c8583042
Ze względu na charakter czynności objętych zamówieniem Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób biorących udział w realizacji zamówienia na podstawie umowy o pracę.

4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.5.)Wartość części

27141,38 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: pełnienie usługi nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn. : „Przebudowa dróg na teranie miasta Starachowice”:
• Część II
Wykonanie drogi gminnej nr 304101T – ul. Malinowa, na odcinku 215mb– działka ew. nr 365 obręb 0001, jedn. ewid. 261101_01.
Zakres robót obejmuje: wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego, wykonanie zjazdów z kostki betonowej, odwodnienie liniowe, regulacja urządzeń sieci podziemnych, oznakowanie pionowe.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych i przedmiary robót, opublikowanej na stronie https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-fbda11c2-974c-4ba0-b3b5-4d91c8583042
Ze względu na charakter czynności objętych zamówieniem Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób biorących udział w realizacji zamówienia na podstawie umowy o pracę.

4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.5.)Wartość części

14509,07 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: pełnienie usługi nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn. : „Przebudowa dróg na teranie miasta Starachowice”:
• Część III
Wykonanie drogi gminnej nr 304137T – ul. Pastwiska, na długości 730 mb – działka ew. nr 1634/3, 1267, 1269/13, 1270/2, 1792/1, 1801/10, 1801/11, 1634/4, 1750/68, 1634/5, 1750/69,1634/1, 1804/5, 1804/8, 1752/8, 1823/2 obręb 0004, jedn. ewid. 261101_01.
Zakres robót obejmuje: wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego z progiem zwalniającym, wykonanie zjazdów z kostki betonowej wraz z przepustami, regulacja urządzeń sieci podziemnych, oznakowanie poziome i pionowe.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych i przedmiary robót, opublikowanej na stronie https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-fbda11c2-974c-4ba0-b3b5-4d91c8583042
Ze względu na charakter czynności objętych zamówieniem Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób biorących udział w realizacji zamówienia na podstawie umowy o pracę.

4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.5.)Wartość części

28808,45 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: pełnienie usługi nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn. : „Przebudowa dróg na teranie miasta Starachowice”:
• Część IV
Wykonanie drogi gminnej nr 304087T – ul. Letnia, na długości 122 mb– działka ew. nr 1877 obręb 0003, jedn. ewid. 261101_01.
Zakres robót obejmuje: wykonanie nawierzchni jezdni z płyt ażurowych wypełnionych kruszywem 4-8, wykonanie zjazdów z kostki betonowej, regulacja urządzeń sieci podziemnych, oznakowanie pionowe.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych i przedmiary robót, opublikowanej na stronie https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-fbda11c2-974c-4ba0-b3b5-4d91c8583042
Ze względu na charakter czynności objętych zamówieniem Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób biorących udział w realizacji zamówienia na podstawie umowy o pracę.

4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.5.)Wartość części

5493,75 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: pełnienie usługi nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn. : „Przebudowa dróg na teranie miasta Starachowice”:
• Część V
Wykonanie drogi gminnej nr 304243T – ul. P. Wysockiego, na długości 260mb– działka ew. nr 1264/8, 1261, 1263, 1258/12, 1255/26, 1259/7, 1258/6, 1341 obręb 0004, jedn. ewid. 261101_01.
Zakres robót obejmuje: wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego z progiem zwalniającym, przebrukowanie chodnika z kostki brukowej betonowej, regulacja urządzeń sieci podziemnych, oznakowanie poziome i pionowe.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych i przedmiary robót, opublikowanej na stronie https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-fbda11c2-974c-4ba0-b3b5-4d91c8583042
Ze względu na charakter czynności objętych zamówieniem Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób biorących udział w realizacji zamówienia na podstawie umowy o pracę.

4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.5.)Wartość części

10501,27 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7800,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

15498,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7800,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EKO INWEST WIOREK SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

543520816

7.3.3)Ulica

Wincentego Witosa 103b/47

7.3.4)Miejscowość

KIELCE

7.3.5)Kod pocztowy

25-561

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7800,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4199,99 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8364,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4199,99 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EKO INWEST WIOREK SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

543520816

7.3.3)Ulica

WINCENTEGO WITOSA 103B/47

7.3.4)Miejscowość

KIELCE

7.3.5)Kod pocztowy

25-561

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4199,99 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14391,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EKO INWEST WIOREK SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

543520816

7.3.3)Ulica

WINCENTEGO WITOSA 103B/47

7.3.4)Miejscowość

KIELCE

7.3.5)Kod pocztowy

25-561

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3200,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

9471,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3200,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EKO INWEST WIOREK SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

543472992

7.3.3)Ulica

WINCENTEGO WITOSA 103B/47

7.3.4)Miejscowość

KIELCE

7.3.5)Kod pocztowy

25-561

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3200,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3200,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8487,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3200,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EKO INWEST WIOREK SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

543520816

7.3.3)Ulica

WINCENTEGO WITOSA 103B/47

7.3.4)Miejscowość

KIELCE

7.3.5)Kod pocztowy

25-561

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3200,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
197 000 zł
Próbka: 63 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
73 201 zł418 107 zł
Rozstęp międzykwartylowy
344 906 zł
Źródło próbki
CPV 71247000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
73 201 zł
Mediana
197 000 zł
Górny kwartyl
418 107 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Starachowice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Starachowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 24 900 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: EKO INWEST WIOREK SP. Z O.O. (KIELCE). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.