Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Firma Remontowo-Budowlana PIOTROWSKI

Wartość umowy
1 795 838 zł
Umowa zawarta
29 lipca 2026
Okres realizacji
11 miesiące
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 1 795 838 zł – 3 394 685 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odnowa przestrzeni publicznej poprzez budowę pomostu przy istniejącym molo na stawie w Pawłosiowie wraz z mała architekturą i infrastrukturą towarzyszącą.

Zamawiający Gmina Pawłosiów (Pawłosiów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Odnowa przestrzeni publicznej poprzez budowę pomostu przy istniejącym molo na stawie w…”, wybierając ofertę wykonawcy TECHART Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 795 838 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina PawłosiówPawłosiów, Podkarpackie (powiat Jarosławski →)opublikowano 29 lipca 2026
Wartość umowy
1 795 838 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Pawłosiów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900447

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Pawłosiów 88

1.5.2.)Miejscowość

Pawłosiów

1.5.3.)Kod pocztowy

37-500

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@gminapawlosiow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.pawlosiow.com.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1313518

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Odnowa przestrzeni publicznej poprzez budowę pomostu przy istniejącym molo na stawie w Pawłosiowie wraz z mała architekturą i infrastrukturą towarzyszącą.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-32403deb-6d7e-4cce-ad4d-f0491416226f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00367668

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00012318/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Odnowa przestrzeni publicznej poprzez budowę pomostu przy istniejącym molo na stawie w Pawłosiowie wraz z mała architekturą i infrastrukturą towarzyszącą

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 „Fizyczna odnowa przestrzeni publicznych gmin MOF Jarosław - Przeworsk” nr FEPK.06.01-IZ.00-0008/25 zwanego dalej „Projektem”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu nr FEPK.06 „Rozwój zrównoważony terytorialnie”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00300338

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IP.271.4.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zadania obejmuje wykonanie robót budowlanych związanych z odnową przestrzeni publicznej sprzyjającej integracji, wypoczynkowi i aktywności mieszkańców Gminy Pawłosiów. Przedmiotowa inwestycja zrealizowana zostanie w miejscowości Pawłosiów, obręb ewidencyjny 005 nr działek: 917/8, 832, 917/10, 917/34, 917/46, 917/33, 917/35 oraz część działek o nr 831/4, 831/5, 917/32, 917/47.
Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja techniczna, Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, Opis przedmiotu zamówienia, przedmiary robót.


UWAGA:
Wszędzie tam, gdzie w dokumentacji projektowej lub specyfikacji technicznej wskazano nazwę producenta, znak towarowy lub model urządzenia, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Urządzenia i materiały równoważne muszą posiadać parametry techniczne i użytkowe nie gorsze niż wskazane w opisie. Wszelkie przykładowe nazwy są jedynie zobrazowaniem oczekiwanego standardu jakościowego i funkcjonalnego.
Wszystkie urządzenia i materiały użyte do wykonania przedmiotowego obiektu muszą posiadać i spełniać odpowiednie atesty (np. PZH, certyfikaty CE, normy ISO, PN).

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45422000-1 - Roboty ciesielskie

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1795837,90 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3394685,46 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1795837,90 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
TECHART Sp. z o.o.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Firma Remontowo-Budowlana PIOTROWSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7922290576

7.3.3)Ulica

Piwoda 150

7.3.4)Miejscowość

Wiązownica

7.3.5)Kod pocztowy

37-522

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1795837,90 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

11 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1594 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 134 zł1 828 825 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 595 691 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 134 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 828 825 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Pawłosiów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pawłosiów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 795 838 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TECHART Sp. z o.o. (Wiązownica). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 9 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.